Skvělé tipy

CERAGEM vám uleví

Trápí vás zdravotní potíže, způsobené náročným zaměstnáním? Pokud trpíte bolestmi zad, svalů, kloubů a dalšími problémy, jistě by vám pomohla masáž či nějaký druh terapie. Velmi účinné jsou různé druhy orientálních masáží či východní akupresura. Pravidelné návštěvy maséra či terapeuta však jsou nejenže finančně nákladné, ale i časově náročné. Každý si to zkrátka nemůže dovolit. Pokud hledáte způsob, jak ulevit svému zdraví a pořádně si odpočinout, můžete si koupit masážní přístroj. Na trhu je široká nabídka masážních přístrojů, které jsou poměrně účinné. Některé více, některé méně. Hledáte-li však opravdu univerzální přístroj, který má celou řadu funkcí, mohl by vás zaujmout CERAGEM.

CERAGEM je masážní přístroj, který využívá prastaré a osvědčené metody, jako je akupresura, chiropraxe a spojuje je s moderní technologií. Dosažený efekt je tak mnohem větší. Masážní přístroje CERAGEM jsou nabízeny ve dvou variantách. Velmi populární je masážní lehátko, které funguje na principu pohyblivých ploch a válečků a navíc vyzařuje infračervené záření. Díky masážnímu křeslu CERAGEM CGM-E ulevíte celému tělu a obnovíte tělesnou rovnováhu.

Pokud doma nemáte dostatek prostoru, ale funkce masážního přístroje CERAGEM vás zaujaly, je pro vás vhodný kompaktní přístroj s názvem CERAGEM COMPACT. Ten využívá metody moxování a akupresury a je rovněž vysoce účinný. Stejně, jako jeho větší příbuzný, vyzařuje CERAGEM COMPACT infračervené záření. Tento přístroj můžete využívat třeba celý den.

Masážní přístroje CERAGEM vám pomohou od bolesti svalů, kloubů, hlavy a obnoví krevní či lymfatický oběh. Díky pravidelným masážím dosáhnete tělesné rovnováhy a budete se cítit mnohem lépe. CERAGEM rovněž využívají muži, kteří mají problémy s prostatou či ženy, které trpí potížemi s ženskými pohlavními orgány. Nerozmýšlejte se dlouho, čím dříve si CERAGEM pořídíte, tím dříve se budete cítit lépe.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.