Ložnice

Provoňte svou ložnici kvalitním českým masivem

Postel z masivuDo nové ložnice patří nová postel. A do té staré by se ostatně také hodila. Ať už se tedy pouštíte do rekonstrukce, nebo si jen chcete vylepšit stávající interiér, mohla by vás zaujmout nabídka české rodinné firmy Spíme.cz. Působí od roku 2001 a kromě malo a velkoobchodního prodeje se zabývá také výrobou vlastních postelí a matrací. A protože se těší značné oblibě, nedalo nám to a nabídku jsme podrobně prozkoumali.

Pevné, odolné a krásné

Spíme.cz využívá k výrobě postele z masivu pouze dokonale vysušené dřevo, které pochází z českých lesů. Mezi největší přednosti patří robustní konstrukce, která je tvořena z masivu o síle 4 cm. Rám je velmi stabilní, pyšní se vysokou nosností a vypadá velmi dobře.

Dřevěné postele se skládají z hlavového a nožního čela, masivní středové latě s nožičkou a dvou bočnic. Jednotlivé prvky jsou spojeny vysoce kvalitním německým kováním značky Hettich, které je zárukou dokonale tuhé konstrukce, ale také snadné montáže a demontáže.

Bohatý výběr postelí s možností individuálních úprav

Spíme.cz vyrábí postele ve třech cenových variantách, při čemž nejpříznivěji vychází smrk a borovice. Zlatým střední cestu představuje bukové a olšové dřevo, které vyniká tvrdostí a vyšší odolností vůči mechanickému poškození. Na nejnáročnější zákazníky čekají postele z jasanového, javorového a dubového dřeva. U každé ze zmíněných dřevin se však můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu. Dřevo je bez suku a kazů a při výrobě jsou používány pouze zdravotně nezávadná mořidla, UV laky a lepidla. Povrchová úprava je prováděna směsí přírodních olejů a pryskyřic bohatých na včelí vosk, nebo běžným syntetickým lakem s vysokou odolností, pevností a dlouhou životností.

Všechny postele ze dřeva lze individuálně upravit, ať už jde od sedací či celkovou výšku, prodloužení bočnic a čel nebo tvar a zaoblení. Na základě návrhu je možno vyrobit i originální postel na míru. Součástí sortimentu jsou samozřejmě i postele s úložným postorem. Nacenění je v případě úprav i vlastního návrhu zcela zdarma.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.