Bytové dekorace

Tradiční kachlová kamna z Letovic

Není nic příjemnějšího, než teplo sálající z tradičních kachlových kamen. Vzpomínáte si ještě na to, jak jste v mládí obdivovali krásná kachlová kamna, která měly vaše babičky na chalupě? Postupem času se od tohoto tradičního způsobu vytápění ustupovalo a nahradily ho jiné formy topení. Jak to tak ale většinou bývá, lidé se opět ke kachlovým kamnům začínají navracet. Tedy ne k těm zcela původním, ale i tak vypadají jako skvělé retro. I vy si můžete doma či na chalupě nechat vybudovat stylová kachlová kamna či obestavět krbovou vložku. Využít k tomu můžete krásné kachle z Letovic.

Keramika Letovice vyrábí opravdu zdařilé kachle, které můžete použít na stavbu kachlových kamen. Vybrat si můžete z mnoha druhů kachlí, přesně podle vašeho vkusu. Na webu keramika-letovice.cz se můžete podívat na jednotlivé typy kachlí a další sortiment, který Keramika Letovice vyrábí. Zůstaňme však ještě u kachlí.

V reálu se mohou dodané kachle poněkud lišit barvou. Je to dáno ruční technologií výroby, u které nejde barva přesně utrefit. Jednotlivé soubory kachlí se pak dobarvují (kolorují). Kachlová kamna by měla realizovat profesionální firma, která zaručí nejlepší výsledky.
A proč si vybrat právě kachle z Letovic? Je jistě více firem, která nabízí keramické kachle, ale téměř nikdo se nemůže pochlubit stoletou tradicí. Kachle z Letovic jsou vyráběné ručně, což jim dodává specifický vzhled. Keramika Letovice vyrábí kachle s klasickými a secesními vzory a to jak nezabroušené, tak zabroušené. Navíc ke kachlím nabízí i sady spodních a horních říms, rovné, průduchové, půlené a větrací kachle či keramické lavice. Momentálně je v nabídce i řada matných glazur.

Přes dvacet let vyrábí Keramika Letovice i keramické komínové vložky. Sortiment si můžete prohlédnout na webu společnosti, kde naleznete i velmi praktické návody na stavbu komínů.

Dopřejte si krásná kachlová kamna i vy a užívejte si ničím neručenou pohodu, která vám připomene atmosféru dob dávno zapomenutých.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.