Zahrada a rostliny

Bojujte se zahradními škůdci účinně a rychle

Jahody, rajčata, saláty, ovocné stromky, bylinky a další těžce vypěstované dobroty jsou lákavým menu pro drobné, ale mimořádně výkonné škůdce. Mšice, mandelinky, housenky či třásněnky však tvrdě narazí, pokud jim do cesty postavíte dostatečně silného protivníka. V tomhle případě radíme spolehnout se na NeemAzal, který účinkuje rychle a bezpečně.

Zkrotí žrouty a vyžene kolonie

NeemAzal je postřikový insekticidní přípravek vyrobený z výtažku tropické rostliny Azadirachta indica. Jeho účinek je sice velice jednoduchý, no o to razantnější a trvalejší. Škůdce zbavuje jeho „žravých“ choutek a udělá z něj neškodného brouka, a to už pár hodin po aplikaci. Do několika dní se celá kolonie prakticky rozpadne, a co je důležitější, už se neobnoví. Je ovšem důležité přípravek použít ihned po zmerčení nepřítele, jednou až dvakrát po dobu jeho výskytu.

Na které škůdce přípravek účinkuje?

NeemAzal má mimořádně široké spektrum co do neutralizace škůdců. Jeho účinkům podléhají mšice všeho druhu, mandelinky, housenky, makadlovky libující si v rajčatech, housenky (bělásci, píďalky, můra zelná atd.), třásněnky či smutnice. Nemusíte tak mít starost a řešit deset dalších přípravků na zneškodnění každého jednotlivého škodlivého brouka. Jen pozor, aby přípravek nezasáhl další porost, obzvlášť pro hrušeň by mohl mít fatální účinek.

Kdy a jak přípravek používat?

Zásada četnosti použití již byla zmíněná. Doporučuje se taktéž dodržet stanovené dávkování podle druhu škůdce. Přípravek je potřeba aplikovat ideálně za bezvětrného počasí, nebo maximálně za mírného vánku a vždy po větru. Vyhněte se kontaktu se sousedícími rostlinkami, aby nedošlo k jejich poškození.

Přípravek NeemAzal skladujte tak, aby na něj nesvítilo přímé slunečné světlo, spíš v tmavé suché a dobře větrané místnosti s nižší teplotou. A samozřejmě mimo dosah dětí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.