Luxusní bydlení Slidery

Usedlost Šafránka – luxusní bydlení s atmosférou

Bydlíte v Praze, nebo se do ní plánujete přestěhovat, ale toužíte po skutečně exkluzivním bydlení? Pokud vám nestačí moderní novostavby a hledáte bydlení s atmosférou, mohl by se vašim domovem stát některý z luxusních domů v areálu Šafránka. Pojďte si s námi udělat krátkou virtuální prohlídku…

Luxusní byty jsou situovány v 4500 m2 rozhlehlém uzavřeném areálu, který vznikl po rekonstrukci viniční usedlosti ze 17. století. Zachovaly si dobovou atmosféru, která však jde ruku v ruce s komfortem a vším, bez čeho se moderní bydlení neobejde. Obyvatelé a jejich přátelé mají volný vstup do bazénu a sauny a samozřejmě i ke zbytku areálu, kde mohou uspořádat barbecue nebo narozeninovou párty. Máte-li děti, o to víc oceníte, že jde o soukromý areál, do kterého nemají náhodní návštěvníci povolen přístup. Děti si tak mohou hrát u bazénu nebo na zahradě, aniž byste se o ně museli obávat.

Údržba a bezpečnost

Luxusní domy mají společný nešvar – málokdy se o ně někdo aktivně stará. V případě usedlosti Šafránka je ale k dispozici správce, který zajišťuje kompletní servis od úklidu a údržby až po opravy nebo odklízení sněhu. Vyhoví vám i v případě speciálních požadavků jako je zajištění hlídání pro vaše děti nebo domácí mazlíčky. V době, kdy je prioritní bezpečnost, oceníte i přítomnost kamerového systému napojeného na soukromou bezpečnostní kancelář.

Parkování

Samozřejmostí je vyřešená otázka parkování. Zatímco u bytů v centru města je nalezení vhodného stání prakticky nemožné, v komplexu je 12 krytých parkovacích míst a dalších 18 stání a nádvoří. Další najdete v jeho bezprostřední blízkosti.

Dostupnost

Zhruba pět minut od usedlosti je tramvajová zastávka Vypich a stanice metra „A“ Motolská nemocnice, která bude dokončena v roce 2014. Další spojení do centra Prahy zajišťuje stanice MHD Šafránecká, která je přímo pod areálem. Praktické je však cestování mimo Prahu – jen několik minut jízdy autem se lze dostat na dálnici D5, rychlostní komunikaci R6 nebo vnější pražský dálniční okruh. Mezinárodní letiště Václava Havla je od komplexu cca 10 až 15 minut autem.

Okolí

V okolí Šafránky se nudit nebudete. V okruhu 5 km jsou čtyři velké obchodní domy (Butovice, Šestka, Zličín a Smíchov) a pět minut chůze i supermarket Kaufland. Milovníci sportů ocení přítomnost celé řady sportovních a rekreačních zařízení a ti, kteří preferují pohodu a klid, zase velké a udržované parky Ladronka a Hvězda.

Pokud vás luxusní bydlení s atmosférou zaujalo, přečtěte si o něm více na usedlost-safranka.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.