Skvělé tipy

Pískování se používá při čištění fasády i odstranění graffiti

Co si počít s fasádou, která není tak stará, jak vypadá? Je naprosto přirozené, že původní vzhled nevydrží příliš dlouho, protože na povrch působí vnější vlivy a postupně na něm ulpívají organické i anorganické nečistoty. Přesto není důvod, proč byste se s tím měli smířit – fasádu si můžete nechat vyčistit a vrátit jí její původní krásu. Stačí se obrátit na odborníky z firmy AXIOM REAL.

V případě znečištěné fasády nejde jen o estetiku, ale také o sníženou odolnost a omezenou funkčnost. Pravidelné čištění vede k zachování důležitých vlastností a prodloužení životnosti. Technici z AXIOM REAL používají pískování systémem TORBO, který má oproti běžným přístrojům až o 95 % nižší prašnost. Proto nachází uplatnění i v rušných městských částech bez nutnosti realizace opatření proti šíření prachu.

Pískování neboli otryskávání je velmi šetrná, a přitom efektivní metoda, která se využívá při čištění povrchů, odstranění graffiti, sanaci a při mnoha dalších činnostech. Přístroje tryskají na povrch pod vysokým tlakem abrazivo, které tvoří směs vody, písku a někdy dalších příměsí. Německé systémy TORBO lze používat i ně větší vzdálenosti bez přípojky k elektrické síti a vodě – výkonné kompresory umožňují napojení na 200 m dlouhé hadice.

Pro AXIOM REAL nepředstavuje žádný problém ani čištění od graffiti. Realizuje odstranění graffiti Praha i ve všech ostatních částech republiky. V portfoliu referencí mimo jiné najdete také čištění posprejovaných ploch, které byly vytvořeny v rámci filmu Gympl (režíroval Tomáš Vorel).

Nedílnou součástí komplexních služeb je také aplikace speciálního antigraffiti nátěru, který slouží jako ochrana před dalším poškozením. Hydrofobní nátěr vytvoří na povrchu nepropustnou vrstvu a zabrání tak pronikání nečistot do struktury fasády. Více se dozvíte na ars.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.