Zahrada a rostliny

Aby se děti na zahradě nenudily

Máte doma malé děti? A přemýšlíte, čím jim tak ještě udělat radost? Spojte příjemné s užitečným a postavte jim na zahradě dětský domeček, či skluzavku. Nebo obojí.

Hodně rodičů si dnes stěžuje, že jejich děti tráví velké množství času buď před televizní obrazovkou nebo před monitorem počítače (či tabletu a mobilního telefonu). A lámou si hlavu, jak je od nich odlákat. Někteří se pak snaží „vyhnat“ je na zahradu.

Na zahradě děti musíte zabavit

Ani to ale nemusí být bezproblémové. Kamenem úrazu většinou bývá, že děti na takové zahradě jednoduše nemají co dělat. Ony nejsou jako my, kteří se spokojeně usadíme s pěknou knížkou a šálkem čaje na lavičce. Vytvořte jim proto prostředí, ve kterém budou rády a samy na vás budou dorážet s dotazy: „Mami, můžu ven?“

Dětské domečky, hřiště a skluzavky

Jak toho docílit? Rájem pro děti v pravém slova smyslu jsou různé dětské domečky, hřiště a skluzavky. Vraťte se do svého vlastního dětství. Toužili jste jako malí po dětském domečku? Já tedy ano. Po takovém, do něhož bych mohla uložit všechny své panenky a sebe s nimi. V takovém domečku bych bývala i přespávala.

Po čem děti touží

Protože jsme nebydleli v rodinném domku, ale v paneláku, udělala jsem si takový dětský domeček ze skříně. Všechny věci jsem z ní vyházela a udělala si z ní vlastní království. Věřte, že děti se nemění, a i ty současné po takovém království touží. Tak jim ho dopřejte.

Domečky i dětská hřiště

A k domečku jim rovnou můžete pořídit skluzavku a malé hřiště. Pak hladina jejich štěstí dosáhne maximální úrovně. A cesta k takovému dětskému domečku vůbec nemusí být trnitá. Opravdu kouzelné dětské domečky všech velikostí stejně jako hřiště na zahradu má ve své nabídce například společnost Domky Herold. A ve velmi rozumných cenách. Stavbu takového domečku, jež vám samozřejmě dorazí v rozložené formě, navíc bez problémů zvládnete svépomocí.

Uvidíte, kolik času bude teď vaše dítko na zahradě trávit. Stane se tak otužilejším a zdravějším. A celkově spokojenějším!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.