Relaxace

Když na kolo, tak stylově

Cyklo oblečeníKrásné jarní počasí je sice ideální pro práci a vegetování na zahrádce, ale to neznamená, že bychom se čas od času neměli přemluvit k výletu do přírody. A není nic příjemnějšího, než rodinný výlet na kole, v rámci kterého si nejenže zasportujete, ale zároveň poznáte zajímavá místa. Chcete-li, aby by byly vaše zážitky ještě lepší, neměli byste vyrazit bez vhodného cyklo oblečení.

Cyklo oblečení není jen funkční, může být i stylové!

Nezáleží na tom, kam máte namířeno. Nikdy se neobejdete bez kvalitní helmy, která je základním a naprosto nezbytným prvkem cyklistické výbavy vůbec. Funkční cyklistické oblečení však také není naškodu. Nemusíte být profesionální sportovec, ale v cyklo dresu se vám bude jezdit mnohem příjemněji než v klasické mikině. Cyklo bundy se vyrábí ze materiálů, které se pyšní perfektními vlastnostmi a ochrání vás před náhlými změnami počasí a odvedou pot.

Cyklistická výbava je navíc velmi stylová. Skvělým příkladem jsou cyklo dresy na zakázku od českého výrobce Eleven Sportswear. Výrobou se zabývá již 8 let a využívá zásadně vysoce kvalitní italské materiály. Cyklistické dresy si můžete nechat vyšperkovat vlastním logem nebo jakýmkoliv jiným motivem a podtrhnout tak svou individualitu. Eleven Sportswear nabízí i další cyklo doplňky, které vám jízdu na kole maximálně zpříjemní. Na aktuální nabídku se můžete podívat na eleven.cz.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější koupelnu

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety do koupelny za akční ceny!