Inspiraci můžete čerpat nejen u nás

Zvedání životní úrovně formou zlepšování vlastního bydlení je nikdy nekončící proces, kterému se průběžně věnujeme celý život. I vy pravděpodobně patříte mezi většinu, kterou nenechá stávající vzezření bydlení chladnými a snažíte se ho nejrůznějšími způsoby zútulnit. Způsobů, jak dosáhnout krásnější a praktičtější domácnosti, je celá řada a inspiraci můžeme čerpat z různých zdrojů. Jedním z těch nejobsáhlejších je samozřejmě internet, který je doslova nabitý nejrůznějšími magazíny a tématickými weby.

Ne každá rada je "zaručená"

Pokud čas od času hledáte inspiraci bývanie i na našem magazínu, znamená to, že odvádíme dobrou práci. Nejme však zdaleka jediní, webových stránek s články na téma bydlení je takřka nepřeberné množství a na rozdíl od klasických tištěných časopisů jsou k dispozici zcela zdarma. Přesto je na místě jistá obezřetnost a to zejména v případě odborných článků o rekonstrukci a technologicky náročných činnostech. Předtím, než se začnete tipy a radami řídit, si dotyčné informace pro jistotu zkontrolujte u více zdrojů. Ne každý pisatel je odborník na slovo vzatý a není výjimkou, že se na webu objeví naprosto mylné informace.

Slovenský magazín, který si zamilujete

Rozhodli jsme se vám ušetřit čas a vypátrali jsme pro vás další časopis o bývání, u kterého se můžete spolehnout na správnost informací a čerpat inspiraci o všem možném. Najdete ho na casopis-byvanie.sk a rozhodně si ho nezapomeňte dát do RSS čtečky - neunikne vám tak žádný zajímavý článek. A o čem si můžete v magazínu přečíst? O tom, jak zařídit pokoj dvouletému děvčátku, jak zabezpečit svůj dům před nezvanými návštěvníky nebo o správné údržbě sedací soupravy. Samozřejmě jde jen o malou ochutnávku toho, co na vás čeká, archiv je mnohem pestřejší a další články pravidelně přibývají... Nechte se inspirovat a vytvořte si opravdový domov, do kterého se budete rádi vracet.

Publikováno: 20. 05. 2013

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: časopis o bydlení | inspirace bydlení | magazín o bydlení