Zastřešený bazén nabízí delší koupací sezónu i méně náročnou údržbu

Dubnové počasí je sice všelijaké, ale většina z nás je již myšlenkami na začátku blížící se koupací sezóny, která je takříkajíc „na spadnutí“. Ani se nenadějeme a budeme opět napouštět zahradní bazény a oddávat se pohodové relaxaci na vlastním minikoupališti na zahrádce. Jste na tom podobně a nemůžete se dočkat, až otestujete nové plavky v praxi? Neradujte se předčasně – pokud bude počasí vrtkavé jako loni, příliš si koupání neužijeme. Voda v bazénu se sice nahřeje poměrně rychle, ale stačí pár chladnějších dní a její teplota opět klesne. Chcete ji udržet na přijatelné úrovni? V tom případě si bazén nechte zastřešit!

Koupání v dešti? Díky zastřešení si ho užijete!

Zastřešení bazénu je elegantní řešení, díky kterému se délka koupací sezóny prodlouží o několik dlouhých týdnů až měsíců. Ale tím výhody konstrukce teprve začínají – mezi ty další patří snížená spotřeba chemických přípravků, zvýšená bezpečnost a možno koupání i v případě prudké změny počasí. Letní průtrž mračen vás nezaskočí a naopak ji přivítáte jako příjemné zpestření.

Kvalitní zastřešení bazénů z Českých Budějovic

Skvělým příkladem budiž zastřešení bazénu České Budějovice, které vyrábí česká společnost Izoplast a.s. Na trhu působí již dvacátým rokem a hlavní činností je výroba hydroizolací střech a spodních staveb na bázi PVC-P a PE-HD folií. Ve výrobním programu najdete kromě zastřešení bazénu také nadzemní, foliové a plastové bazény. Vraťme se však k tomu, co prodlouží vaši letošní koupací sezónu a ušetří vám spoustu práce s údržbou. Zastřešení bazénů, které se vyrábí v Českých Budějovicích, se skládá z eloxovaných hliníkových profilů a kolejnic, které byly navrženy pro účely konstrukce. Výplň z jednokomůrkového polykarbonátu má tloušťku 10 mm a disponuje UV stabilizací. Výrobce přizpůsobí rozměry konstrukce vašim specifickým požadavků.

Teplá a křišťálově čistá voda

Voda v zastřešeném bazénu je chráněna před UV zářením, ale také mechanickými nečistotami, které poletují v ovzduší. Nejenže si udrží ideální teplotu, ale navíc zůstane křišťálově čistá jen s minimem přidané chemie. Díky konstrukci bazén zabezpečíte před pádem dětí nebo domácích mazlíčku a budete mnohem klidnější. Chcete se dozvědět více? Prohlédněte si aktuální nabídku přímo na www.izoplast.cz.