Chybí vám inspirace a toužíte po perfektním bydlení?

Bydlení si každý představuje trochu jinak. Může mít mnoho podob a zatímco vy toužíte po malebné dřevostavbě, váš soused by tu svou nejraději vyměnil za hausbót. Ale ať už naše představy a přání jakékoliv, vždy mají něco společného. Každý z nás touží po bydlení, které bude moct hrdě nazývat domovem. K absolutní spojenosti neboli k dokonalému výsledku, který nám každý den vykouzlí úsměv od ucha k uchu a přivodí pocit spokojenosti, potřebujeme dvě věci. Neobejdeme se bez finančních prostředků a především inspirace. S tím prvním vám pomůže banka a inspiraci... tu vám dodá projekt InHaus.cz.

Tisíce fotografií, které  vám nedají spát

Portál InHaus.cz je online fotogalerie plná inspirace v oblasti bydlení. Jde o projekt, který ocení každý, kdo se chystá postavit zbrusu nové bydlení, ale i ti, kteří mají v plánu jen menší rekonstrukci nebo drobné úpravy. Stačí si vybrat příslušnou sekci a obdivovat fotografie nádherných interiérů a exteriérů, které zde vložily bytová studia, architekti i milovníci bydlení - „amatéři“, kteří do zvelebování domova vložili srdce a podařilo se jim dosáhnout nečekaných výsledků. Nezáleží na tom, jestli hledáte inspiraci pro rekonstrukci koupelny, kuchyně, obývacího pokoje nebo pracovny. Fotogalerie jsou přehledně rozděleny podle stylu a na své si přijdou vyznavači moderního, klasického, industriálního, ale také středomořského, skandinávského nebo lidového bydlení. Dost možná při prohlížení přehodnotíte svůj dosavadní vkus a najdete se v něčem úplně jiném. Anebo zkombinujete prvky, které vás osloví a vytvoříte něco unikátního. Ostatně v kreativitě se meze nekladou a důležité je, aby se vám doma dobře bydlelo. Díky přehlednému a uživatelsky přívětivému rozhraní je prohlížení fotogalerií opravdu příjemné a jakmile se do toho pustíte, přestanete vnímat čas.

Šance pro milovníky bydlení, ale také pro ty, kteří sny pomáhají realizovat

InHaus.cz nabízí spoustu inspirace, ale také příležitost každému, kdo se chce prezentovat. Možná jste to právě vy, kdo nabízí nevšední interiéry na míru nebo stylové příslušenství. Znáte snad lepší místo pro reklamu než portál pro milovníky bydlení?

Publikováno: 19. 04. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: bydlení fotogalerie | inhouse.cz | inspirace bydlení