Skvělé tipy

Chybí vám inspirace a toužíte po perfektním bydlení?

Bydlení si každý představuje trochu jinak. Může mít mnoho podob a zatímco vy toužíte po malebné dřevostavbě, váš soused by tu svou nejraději vyměnil za hausbót. Ale ať už naše představy a přání jakékoliv, vždy mají něco společného. Každý z nás touží po bydlení, které bude moct hrdě nazývat domovem. K absolutní spojenosti neboli k dokonalému výsledku, který nám každý den vykouzlí úsměv od ucha k uchu a přivodí pocit spokojenosti, potřebujeme dvě věci. Neobejdeme se bez finančních prostředků a především inspirace. S tím prvním vám pomůže banka a inspiraci… tu vám dodá projekt InHaus.cz.

Tisíce fotografií, které  vám nedají spát

Portál InHaus.cz je online fotogalerie plná inspirace v oblasti bydlení. Jde o projekt, který ocení každý, kdo se chystá postavit zbrusu nové bydlení, ale i ti, kteří mají v plánu jen menší rekonstrukci nebo drobné úpravy. Stačí si vybrat příslušnou sekci a obdivovat fotografie nádherných interiérů a exteriérů, které zde vložily bytová studia, architekti i milovníci bydlení – „amatéři“, kteří do zvelebování domova vložili srdce a podařilo se jim dosáhnout nečekaných výsledků.

Nezáleží na tom, jestli hledáte inspiraci pro rekonstrukci koupelny, kuchyně, obývacího pokoje nebo pracovny. Fotogalerie jsou přehledně rozděleny podle stylu a na své si přijdou vyznavači moderního, klasického, industriálního, ale také středomořského, skandinávského nebo lidového bydlení. Dost možná při prohlížení přehodnotíte svůj dosavadní vkus a najdete se v něčem úplně jiném. Anebo zkombinujete prvky, které vás osloví a vytvoříte něco unikátního. Ostatně v kreativitě se meze nekladou a důležité je, aby se vám doma dobře bydlelo.

Díky přehlednému a uživatelsky přívětivému rozhraní je prohlížení fotogalerií opravdu příjemné a jakmile se do toho pustíte, přestanete vnímat čas.

Šance pro milovníky bydlení, ale také pro ty, kteří sny pomáhají realizovat

InHaus.cz nabízí spoustu inspirace, ale také příležitost každému, kdo se chce prezentovat. Možná jste to právě vy, kdo nabízí nevšední interiéry na míru nebo stylové příslušenství. Znáte snad lepší místo pro reklamu než portál pro milovníky bydlení?

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.