Kancelář

Zařizujeme první kancelář: Jak na to?

Pustili jste se do zařizování první kanceláře a najednou netušíte, kde a s čím začít? Ať už vám jde o home office nebo „regulérní“ kancelář mimo domovskou adresu, měli byste jí věnovat dostatek pozornosti. Příjemně zařízený interiér má pozitivní vliv na pracovní morálku a produktivitu, a navíc díky němu zapůsobíte na klienty a obchodní partnery. Abychom vám to usnadnili, zeptali jsme se na nejdůležitější věci specialistů z českobudějovické společnosti K+V Interier. Firma se dlouhodobě zabývá prodejem kancelářského nábytku a zároveň realizuje interiéry na klíč.

Co nesmí chybět v žádné kanceláři?

Alfou a omegou každé kanceláře je vhodně zvolený pracovní stůl. Co si pod tím představit? Dostatečně velkou pracovní plochu, odkladní prostory a množství šuplíků, které pojmou více i méně důležité věci.

Naprostou samozřejmostí by měla být také kvalitní kancelářská židle. Nesnažte se na ní ušetřit a investujte do ergonomickému modelu, který vám poskytne maximální komfort. Kancelářská židle je zřejmě nejdůležitější věc v celé kanceláři – dlouhodobé posedávání na neergonomické židli vede k nepříjemným a leckdy i vážným zdravotním komplikacím. Pohodlné posezení jistě ocení také lidé, kteří vás v prostorách kanceláře navštíví. Dobrou volbou je stylové dvojkřeslo, ale můžete sáhnout i po větší sedací soupravě.

Další zařízení závisí na vašich individuálních potřebách a požadavcích. Platí, že méně je více. Ve vlastním zájmu byste kancelář neměli „zastavět“ nábytkem, jehož potenciál nevyužijete. Na druhou stranu vám pár skříní na šanony přijde vhod.

Profesionálové vám rádi poradí

Nechcete-li se zařizováním kanceláře ztrácet čas a nervy, obraťte se na od odborníky, kteří se postarají o vše potřebné. Třeba právě na ty z K+V Interier – vypracují pro vás nezávazný 3D návrh a cenovou kalkulaci. Budete-li souhlasit, pak vám přivezou nábytek až na místo určení, provedou montáž a ještě si po sobě uklidí. Více se dozvíte na kvi.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.