Interiér

Vnitřní žaluzie tak, jak je neznáte

Na trhu najdete různé druhy dveří, oken, koberců a stejně tak i rolet a žaluzií. Stínící technika se dělí na dvě základní skupiny – interiérové a exteriérové. Nejznámější a snad i nejstarší druh interiérového stínění jsou horizontální žaluzie, které zná snad každý.

Horizontální žaluzie

Lamely těchto žaluzií jsou spojeny řetízkem či lankem a vůči zemi jsou v horizontální poloze. Jejich velkou předností je nižší pořizovací cena než například u venkovních žaluzií. Horizontální žaluzie se pyšní svou dlouhou životností a tím, že nejsou náročné na údržbu. Většinou jsou ovládané postranním řetízek, nicméně pro náročnější zákazníky mohou být dovybaveny elektromotorem, díky kterému získáte pohodlnější ovládání. Díky tomu, že lze lamely naklánět do různých úhlů, propustnost světla můžete jednoduše regulovat.

Klasika s nádechem jedinečnosti

Rozhodli jste se pro horizontální žaluzie, ale pořád ještě si nejste jisti, jestli by to nechtělo přeci jenom něco novějšího, neotřelejšího či klasického? Firma Louver – žaluzie Praha vám dokáže s tímto váháním pomoct. V nabídce má horizontální žaluzie, které vypadají jako klasické žaluzie, ale jsou něčím výjimečné. První z možností jsou Megaview žaluzie, které jsou na první pohled stejné jako klasické horizontální žaluzie, tedy až do okamžiku, kdy se lamely naklopí kolmo vůči oknu. V tom okamžiku se spojí dvě lamely k sobě a vznikne tak dvojnásobná mezera, tím i lepší výhled ven. Další klasické žaluzie, které mají něco navíc, jsou horizontální žaluzie Varioline. Proč jsou tyto žaluzie jiné? Protože je můžete ovládat pomocí úchytu oběma směry. Bude tedy na vás, jestli žaluzii vytáhnete celou nahoru, stáhnete úplně dolů nebo, což je nejzajímavější novinka, natáhnete žaluzii pouze na část okna. S touto žaluzií můžete tedy odrážet paprsky zapadajícího slunce a zároveň skrz okno propustíte do místnosti denní světlo.

Štítky

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.