Interiér

Zakázkový nábytek: Perfektní řešení nejen pro atypické interiéry

Pustili jste se do zařizování nového bydlení a čeká vás výběr nábytku? V tom případě se budete muset rozhodnout mezi sériovou výrobou a nábytkem na míru. Pro koho je zakázkový nábytek vhodný? Je správným řešením do interiérů s atypickými dispozicemi, menších bytů a jako stvořený pro náročné lidi, kteří touží po originálním zařízení. Je to i váš případ? Prozradíme vám, proč se obrátit Nábytek MAX – výhradního zástupce tradiční společnosti P.MAX, která je jedním z největších výrobců nábytku na zakázku v Rakousku.

Nábytek MAX poskytuje nadstandardní služby při návrhu a vybavení interiérů. O podobu vašeho budoucího nábytku se postarají designéři, kteří pro vás zdarma vypracují 3D návrh. Vytvoří pro vás domov podle vašich představ. Výsledkem bude dokonale zpracovaný nábytek s nadstandardní odolností a špičkovou kvalitou materiálů.

Cílem designérů je vytvořit místo, ve kterém se budete vždy cítit skvěle. Ať už jde o nábytek na míru do kuchyně, předsíně, obývacího pokoje, koupelny, pracovny, ložnice nebo dětského pokoje, návrh vždy pečlivě promyslí a přijdou s osvěžujícími nápady, které si zamilujete. Odborníci používají profesionální, na míru projektované architektonické počítačové programy, jejichž výstupem jsou detailní trojrozměrné návrhy. Svůj nový domov si budete moct podrobně prohlédnou ještě před samotnou výrobou.

Nábytek MAX je spolehlivý partner, který vás ve všech ohledech mile překvapí. Cena zakázkového nábytku je srovnatelná se sériovou výrobou. Za realizaci 3D návrhu, dopravu a montáž nezaplatíte vůbec nic. Nechte si na vrhnout nábytek, na který se budete rádi dívat a ještě raději ho používat. Nezáleží na tom, jestli si objednáte vybavení pro kompletní prostory nebo jen několik jednotlivých prvků. Vždy se můžete spolehnout na vstřícné jednání a individuální přístup.

Další informace a bohatou fotogalerii vzorových sestav najdete na www.zakazkovy-nabytek.eu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.