Proč si pořídit nábytek na míru od truhláře?

Čeká vás kompletní zařizování nového bydlení? Bez ohledu na to, zda jste se rozhodli pro proměnu celého bytu, nebo „jen“ pro výměnu kuchyňské linky či pořízení nové skříně do ložnice, s nákupem nábytku zbytečně nespěchejte. Ještě než provětráte peněženku, důkladně zvažte, jestli se skutečně spokojíte s katalogovým sortimentem podprůměrné kvality. Máte i jinou možnost – obrátit se na šikovného truhláře a nechat si nábytek navrhnout na míru.

Nadstandard, který si můžete dovolit

Mimořádně kvalitní samozřejmě může být i sériově vyráběný nábytek. Ten však nebývá nejlevnější, a navíc se nepřizpůsobí vašim specifickým potřebám. V tomto směru je jasnou volbou výroba na míru. Zručný truhlář dokáže na základě návrhu vytvořit takřka cokoliv. Nábytek zhotoví tak, aby dokonale zapadl do místnosti a využil každý centimetr místa. Praktičnost je znát především v případě kuchyně na míru. Ať už poptáte vestavě skříně nebo třeba dětský nábytek, nebude vás svazovat omezená nabídka. Sami si určíte rozměry, materiály, barvy i detaily. Výrobek bude vypadat podle vašich představ, a navíc si ohlídáte kvalitu řemeslného zpracování. Nerozpadne se po prvním stěhování, a kdo ví, možná vám vydrží po celý život.

Truhlářství vybírejte podle referencí

Pro zkušeného truhláře je každá zakázka výzvou. Nezastaví se ani před náročnou realizací a vždy se nakonec dobere k prvotřídnímu výsledku. Ale jak poznat, že jste si vybrali správně? Řemeslník by se především neměl stydět za svou práci. Než dotyčného kontaktujete a požádáte o předběžnou cenovou kalkulaci, podívejte se na ukázky realizovaných prací na jeho webu. Inspirovat se můžete na stránkách truhlářství Praha-východ – HOPLA. Český výrobce nábytku působí na trhu od roku 2000 a zakládá si na poctivé a kvalitně odvedené práci. Samozřejmě ruku v ruce se současnými trendy v oboru nábytkářství.

Publikováno: 31. 03. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Adam