Skvělé tipy

Na co si dát pozor při nákupu nábytku online?

Jak nakupovat nábytek? Možnosti jsou v podstatě dvě. Nakupovat můžete v kamenných obchodech, nebo na internetu. Pokud nemáte čas obcházet jednotlivé obchodní domy, nakupujte online. Z následujícího článku se dozvíte, na co především byste si při online nákupu nábytku měli dát pozor.
Nákupy na internetu se stále těší velké oblibě. Není se ani čemu divit. Šetří našim vzácným časem a bezpečné jsou i z hygienického hlediska. Při nákupu nábytku online navíc nemusíte řešit problémy s dopravou. Objednané zboží vám automaticky dorazí domů. Nebo kamkoliv si určíte. I přesto je při nákupu nábytku online na místě obezřetnost. Na co si dát obzvláště pozor?

Věnujte pozornost fotografiím a popisům nábytku

Výhodou nákupu nábytku v kamenné prodejně je, že si jej můžete dobře prohlédnout a osahat. Otevřít si skříně, vysunout šuplíčky, ulehnout na postel. To bohužel při nákupech na internetu možné není. O to více musíte věnovat pozornost fotografiím a popiskům. Především rozměrům daného produktu. Také počítejte s tím, že barevný odstín zboží na fotografii nemusí být totožný s jeho barvou v reálu. Některé monitory barvy velmi zkreslují. Pokud si odstínem nejste jisti, neváhejte e-shop kontaktovat a barvu si nechat specifikovat.

Čas plnění objednávky

Velkou pozornost věnujte i dodacím lhůtám. Pokud e-shop má své zboží ve skladu, může vám dorazit do několika dnů. To je případ například e-shopu Nábytek Bogart (https://www.nabytek-bogart.cz). Časté však jsou i tzv. zprostředkovatelské e-shopy s dodacími lhůtami i dvouměsíčními. Doporučit lze také e-shopy s vlastní dopravou.

Způsob platby

Většina e-shopů vyžaduje platbu v plné výši. Existují ovšem i takové, které vám platbu rozloží do několika splátek. Bez jakéhokoliv navýšení. To je praktické především u finančně nákladnějších produktů, které by jinak představovaly velký zásah do rozpočtu.

Důvěryhodnost e-shopu

Velkou pozornost věnujte i důvěryhodnosti e-shopu. Pokud na něm například nenajdete kontakty a podmínky reklamace, stránky raději zavřete. Podezřelé bývají i extrémně nízké ceny. Před nákupem si také přečtěte recenze uživatelů daného e-shopu. Srovnávač cen Heureka například nově nabízí službu „Ověřeno zákazníky“!. Je-li mezi takto ověřenými i vámi vybraný e-shop, zřejmě budete na správné adrese.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.