Bydlení pro náročné

Toužíte po krásném a cenově přijatelném bydlení v Praze? Hlavní město je obrovským tahákem pro všechny, kteří se rozhodli vyjít vstříc novým pracovním příležitostem, kultuře a nepopsatelné atmosféře. Vybrali jsme pro vás tři atraktivní projekty, které mají něco společného. Kromě toho, že nabízí komfort a nízkoenergetický standard, se nachází v klidných lokalitách. Rozhodnete-li se po některé z nich, ani si neuvědomíte, že to máte do centra, co by kamenem dohodil.

Modřanský háj

Projekte Modřanský háj nabízí všechny výhody, které jsou pro moderní developerské projekty typické. Klidná lokalita, komfort a občanská vybavenost. K mání je několik variant bytových jednotek, které jsou k mání od velikostí 1+kk až po rozlehlé 5+kk. Samozřejmostí je vlastní parkovací místo, větší byty mají k dispozici dvojgaráž. Zástavba je situována do příjemné prostředí, které je obklopeno lesy a loukami. Ideální pro toho, kdo chce zůstat v bezprostředním kontaktu s přírodou a přesto bydlet v hlavním městě. Nové byty v Modřanech dostaly v roce 2011 ocenění pro nejlepší projekt v regionu Prahy 4. Ne nadarmo.

Rodinné domy v obci Chýně

Další z klidných lokalit, téměř kouzelná obec Chýně je součástí pražské aglomerace a nabízí mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Řadové dvougenerační domky se prodávají ve variantách 4+kk a 6+kk. Rodinné domy Chýně jsou nízkoenergetické a chlubí se moderním interiérem, který si navrhnete sami. Projektanti sází na kvalitní zařízení od světových výrobců, které vám bude dělat perfektní službu po mnoho budoucích let. V okolí je spoustu zeleně, relaxačních zón i cyklostezek. Bohatá občanská vybavenost je zárukou skvělého bydlení.

Rezidenční park Baarova

Nakonec jsme si nechali projekt Baarova, který byl vybudován nedaleko multifunkčního areálu BB Centra. Unikátní byty s výhledem na pražské panoráma potěší každého, pro koho je nepředstavitelný život na maloměstě. Stavba je sice v městské zástavbě, ale i přesto poskytuje dostatek soukromí. Mezi hlavní benefity však patří ohromné spektrum služeb, které mají obyvatelé jako na dlani. Novostavba sice nabízí 139 bytů, ale raději neotálejte. O bydlení v Rezidenčním parku Baarova je obrovský zájem.

Publikováno: 18. 09. 2012

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: baarova | modřanský háj | rodinné domy chýně