Zahrada jako lusk

Orientální zahradaJen si to představte, mít tak před domem malý kousek ráje. Krásno zahradu, kde byste mohli nerušeně relaxovat po náročném dni a alespoň na chvíli zapomenout na všechny starosti a útrapy. A co vám brání? Sněhová pokrývka roztála a rtuť na teploměru se úspěšně drápe směrem nahoru, tedy ideální čas k přípravě potřebného náčiní a materiálu. Co nevidět nám počasí dovolí, abychom volný čas využili k realizaci vysněné zahrádky. A právě tom spočívá jeden (a bohužel ne jediný) kámen úrazu. Většině z nás se totiž volno měnit za úmornou dřinu v žádném případě měnit nechce. Jenomže zahrada se sama do pořádku nedá...a nebo ano?

Ten dělá to a ten zas tohle

Dokonalá zahrada může mít mnoho podob, ovšem ke každé vede celá řada více či méně náročných činností, které často vyžadují vysokou míru odbornosti. Zarovnat terén sice dovedete každý, ale znalostí v botanice jen těžko najdete vhodnou flóru. Nemáte-li navíc cit pro exteriérový design, jen těžko dosáhnete kýženého výsledku. Neplýtvejte proto silami, věnujte se něčemu, co je vám blízké a práci nechte na někom, pro koho je realizace zahrad na denním pořádku. Třeba na odbornících z firmy Flora Bohemica s.r.o., která se o vaší zahradu postará od A do Z.

Profesionální přístup a cit pro detail

Na začátku každého projektu je konzultace. Zahradní architekt si vyslechne vaše přání a zohlední terén. Nemáte-li představu, jak by měl výsledek vypadat, inspirujte se návrhy zahrad, které najdete přímo na webu stylovezrahrady.cz. Ať však vaše volba padne na zahradu ve formálním, venkovském nebo třeba orientálním stylu, vždy můžete počítat s maximální profesionalitou a citem pro detail. Flora Bohemica je skvělým příkladem toho, že krásný exteriér není jen otázkou financí, ale především vhodné kompozice. Zahradní architektura zahrnuje i stavební prvky jako jsou altány, dětská hřiště, ohniště a další drobné stavby, které váš pobyt na zahrádce zpříjemní. Součástí zahrady může být i zahradní nebo koupací jezírko či potůček. Nezbytnou součástí zahrady bývá i závlahový systém a moderní osvětlení. Nemáte-li čas na údržbu, nevadí. Zaměstnanci Flora Bohemica se o vaši perfektní zahradu postarají a to nejen jednorázově, ale i pravidelně na základě vašich individuálních požadavků.

Publikováno: 06. 03. 2013

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: návrhy zahrad | realizace zahrad | zahradní architektura