Kouzelný dětský pokoj bez námahy? Vsaďte na dětské samolepky na zeď!

Jednou to přijít muselo. Z miminka se stal plnohodnotný člen domácnosti a jako takový potřebuje své vlastní soukromí. Pokud vás právě čeká zařizování dětského pokoje a hledáte inspiraci, něco bych pro vás měli. Ukážeme vám, že atmosféru v dětském pokoji mohou umocnit i cenově dostupné dekorace. Představujeme vám samolepky na zeď, které si zamilujete vy i vaše dítě! Samolepky na zeď zažívají v posledních letech boom a pokud jste je doposud přehlíželi, měli byste udělat výjimku alespoň v případě dětského pokojíčku. Dětské samolepky na zeď jsou jedním slovem kouzelné. Jde o jednu z nejdostupnějších dekorací, jejíž aplikaci zvládne úplně každý. Lze je umístit na takřka libovolný hladký povrch a tedy nejen na stěnu, ale také na nábytek, spotřebiče (vkusná samolepka dokáže oživit starou a nevzhlednou lednici) nebo okna. Dnes se však zaměříme na ty, které se hodí především do dětského pokoje.

Vyberte si ze stovek dětských motivů

Zaujala nás nabídka ve specializovaném e-shopu VelkéSamolepky.cz, který nabízí široké spektrum motivů. Jen v kategorii pro děti najdete téměř dvě stě motivů, které jsou k mání v několika desítkách barevných kombinací a velikostech. A je jen na vás, jestli sáhnete po menších samolepkách, kterými doplníte stávající dekorace, nebo zvolíte nálepku s velkými proporcemi, která se stane opravdovou dominantou. Co se týče motivů, jsou veselé a hravé a nabízí se pohádkové bytosti, roztomilé příšerky, dopravní prostředky a jiné dětské náměty, které navrhli profesionální grafici.

Jak se samolepky aplikují a jak dlouho vydrží?

Samolepky se vyrábí z velmi tenkého flexibilního vinylu a vypadají jako součást výmalby. Odolají mechanickému poškození a v běžných podmínkách vydrží až několik let. Pokud si nevíte rady s aplikací, přečtěte si tento návod k nalepení a nezapomeňte se podívat na videoukázku. Internetový obchod VelkéSamolepky.cz se chlubí nejen množstvím motivů, ale také velmi příjemnými cenami a rychlou dodací lhůtou. Udělejte svým dětem z obyčejného pokoje království, ve kterém budou trávit čas ještě raději a pořiďte jim dětské samolepicí dekorace ještě dnes. Nebudete litovat! 100 371