Elektronika

Xiaomi Mi Robot Vacuum: Špičkový robotický vysavač využívá stejnou technologii jako vozidla od NASA!

Robotický vysavač si musí zamilovat i zarytý odpůrce moderních technologií. Skvělý pomocník ochotně gruntuje domácnost ve dne v noci, neodmlouvá, nevyžaduje téměř žádnou pozornost a udržuje podlahu dokonale uklizenou. Hledáte háček? Žádný není. Tedy pokud si vyberete správný model. V případě Xiaomi Mi Robot Vacuum chybu rozhodně neuděláte. V rámci této mini recenze se dozvíte, co od něj očekávat.

Neuvěřitelně efektivní vysávání

Má tři samostatné procesory a pokročilé senzory. Díky nim je v úklidu schopnější než vysoce kvalifikovaný zaměstnanec úklidové firmy. Sám si navrhne optimální trasu úklidu, přepne se do vhodného režimu a s chutí se vrhne na vysávání všech nečistot, které na podlahu nepatří. Po dvou a půl hodinové fušce (na plný výkon) si udělá pauzu v dokovací stanici – trefí do ní sám, cestu si pamatuje.

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum disponuje pokročilou umělou inteligencí. Což se v praxi projevuje tím, že se dokonale orientuje v prostoru a dokáže detekovat překážky. Ladně se pohybuje kolem zdí – dodržuje vzdálenost 10 mm, takže do nich nikdy nenarazí, ale přesto nezapomene ani na zastrčená místa. A kdybyste si s ním přeci jen chtěli pohrát, můžete tak učinit prostřednictvím mobilní aplikace (která vám zároveň ukazuje průběh vysávání). Ovládání na dálku je samozřejmostí.

Pár zajímavých faktů na závěr

Co ještě byste měli o krasavci ve výjimečném minimalistickém provedení vědět? Váží necelé čtyři kilogramy (přesně 3,8 kg), ve standardním módu má hlučnost 62 db (srovnatelné s myčkou na nádobí) a umožňuje výběr ze čtyř úrovní vysávání. Nadstandardní příslušenství (další kartáče a filtry) je cenově dostupné.

Na závěr jsme si nechali perličku. Možná byste to do modelu Xiaomi Mi Robot Vacuum neřekli, ale využívá SLAM – algoritmus simultánní lokalizace a mapování, který si pochvaluje NASA u svých průzkumných vozidel na Marsu a v neposlední řadě společnost Google, která jej testuje v autonomních vozidlech. Zakoupíte jej na https://www.svetvysavacu.cz/roboticke-vysavace/xiaomi-mi-robot-vacuum/.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.