Interiér

Provoňte své bydlení čerstvou výmalbou

MalováníNení nic příjemnějšího než vůně čerstvě vymalovaného interiéru. Nová výmalba dokáže bydlení změnit skutečně k nepoznání, ovšem pouze za předpokladu precizního provedení. Pokud si na malování netroufáte a chcete, aby se vašim stěnám dostalo té nejlepší péče, najměte si profesionály. Tím nemáme na mysli fušery, kteří odvedou poloviční práci, ale někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho na to, aby mohl zaručit dokonalý výsledek. Pokud nikoho takového neznáte, nechte si poradit a vsaďte na odborníky ze společnosti AG HAMMER s. r. o., která se v oboru pohybuje již od roku 1996.

Hodně muziky za málo peněz

V případě AG HAMMER však spíše  “hodně barvy za málo peněz”. Filosofie firmy je prostá. Uspokojit potřeby klientů tak, aby byli s realizací maximálně spokojeni a důsledně dodržet termíny. V dnešní uspěchané době je čas nedostatkovým zboží a malíři pokojů Praha proto pracují 24 hodin a 7 dní v týdnů. Vzhledem k výhodným cenám od dodavatelů je koncová cena malířských prací velmi příznivá. Je nastavena tak, aby se i navzdory nejvyšší kvalitě nijak nevymykala a byla dostupná pro široké spektrum klientů.

Malíři z AG HAMMER své zkušenosti nenasbírali jen ze zakázek pro občany, ale také v rámci realizací malířských prací pro restaurace, kancelářské komplexy, úřady, školy a další instituce. To samozřejmě neznamená, že by k menším zakázkám přistupovali nezodpovědně. Naopak, vždy důsledně dodržují doporučené technologické postupy a celý průběh monitoruje oddělení péče o klienty.

Krásné uvnitř, ale i navenek

AG HAMMER provádí i nátěry fasád a to ve všech možných rozsazích a typech omítek. Disponuje moderní technikou, která umožňuje kvalitní a velmi rychlý nátěr. Aktuální měsíční kapacita pro malování a fasády je zhruba 75 000 m2. Pokud vás nabídka zaujala, ale nejste si jistí, zda je možné precizně vymalovat i za dostupné ceny, nezapomeňte se podívat na ukázky realizovaných prací a reference. Najdete je na aghammer.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.