Zahrada a rostliny

Proměňte svou zahradu k nepoznání

Zahradní nábytekTaké jste se nemohli dočkat, až zima definitivně skončí a vy se opět vrátíte k tomu, co jste museli na několik dlouhých měsíců odložit? Další fáze zvelebování zahrady je opět tady a my vám opět přinášíme několik užitečných tipů, které vám jistě přijdou k duhu. Pokud již máte za sebou nezbytné úpravy terénu, pravděpodobně se již poohlížíte po stylovém zahradním nábytku, díky kterému si léto na zahrádce maximálně užijete. A protože je zahradního nábytku všude plno, zaměřili jsme se na někoho, kdo nabízenému sortimentu skutečně rozumí a je proto schopný nabídnout vysoce kvalitní výrobky.

Vyberte si nábytek, který vaší zahradě sedne!

Firma Zahradní nábytek Liška se zabývá nejen prodejem, ale i výrobou. Nabízí skutečně pestré spektrum zahradního nábytku a doplňků, mezi kterými si jistě vyberete i vy. Hledáte-li především kvalitu a ne jednosezónní nábytek, který budete muset příští sezónu obměnit, jste na správném místě. Na nákup zahradního nábytku byste měli pohlížet jako na investici do budoucích let – nesnažte se za každou cenu ušetřit – v konečném propočtu zjistíte, že jste za několikanásobný nákup méně nekvalitního zboží utratili mnohem více.

V nabídce najdete kompletní sestavy z masivního dřeva, ale i jednotlivé kusy nábytku. Pokud jste ke dřevu příliš nepřilnuli a preferujete materiály, které se nemusí udržovat, sáhněte po kovu, hliníku nebo umělém ratanu. Nechybí ani nábytek z plastu – ovšem pozor – jeho kvalita a design se nedá s klasickým plastovým nábytkem srovnávat. I v případě plastu se totiž jedná o skutečně luxusní kousky, za které se rozhodně nebudete muset stydět.

Nábytkem to teprve začíná…

Množství sestav, lavicí, židlí a křesílek však tvoří jen část sortimentu. Zahradní nábytek Liška nabízí i další prvky, bez kterých si jistě nedokážete představit pohodové léto. Houpačky, lehátka nebo houpací sítě ocení i vaše návštěva, která si k vám přijde odpočinout od hektického života v paneláku. Milovníky designu jistě nadchnou luxusní teakové doplňky – lampě či sprše dává netradiční pojetí úplně jiný rozměr. Nechybí ani praktické slunečníky, lehátka a velmi pestrobarevné polstry.

Zboží si můžete prohlédnout (a samozřejmě i objednat) v e-shopu zahradni-nabytek-liska.cz nebo na vlastní oči na provozovně ve Velkém Meziříčí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.