Interiér

Udělejte něco pro zkrášlení interiéru

Samolepicí dekorace skvěle využijete, jestliže máte na zdi například drobné oděrky vzniklé třeba stěhováním nábytku nebo se vám mírně odloupává omítka. Tehdy jsou skvělým pomocníkem, protože díky malým nedostatkům na stěnách není nutné ihned malovat, stačí je pouze šikovně zamaskovat. Hlavní podstatou používání samolepicích dekorací je zkrášlení a doplnění vašeho interiéru. Dekorace jsou vyráběny v různých barvách, tvarech a motivech, vybere si tedy opravdu každý tak, aby v interiéru vše dokonale ladilo.

Můžete využít i tapety

Pro zkrášlení a oživení interiéru se používají rovněž nejrůznější druhy tapet. Tapety jsou obvykle používány při větším defektu na zdi, kdy omítka může být zcela odloupnuta od stěny a vytváří různé mapy a viditelné nedokonalosti, případně se vám stěny ušpinily nebo jen hledáte příjemnou změnu, jak obměnit a zmodernizovat vaše bydlení. Zároveň je i velmi snadná instalace. Stačí pouze odlepit z papíru a přiložit na stěnu nebo pokud jste si pořídili klasickou tapetu použít speciální lepidlo. Následně jen dorovnáte a vyhladíte, abyste se zbavili vzduchových bublinek, aby tapeta dokonale přilnula ke zdi.

Vedle běžných tapet existují také další typy, které se liší materiálem nebo stalem vyobrazení objektu. Fototapety jsou v tapetovém světě poměrně nové. V podstatě se jedná o fotografie, které jsou zvětšené do podoby velkého obrazu ve vysoké kvalitě rozlišení i barevnosti. Působí velmi realistickým dojmem a rázem se tak můžete ocitnout v úplně jiném světě, na jiném místě, v jiné dimenzi. Velmi oblíbené jsou přírodní motivy, ale také motivy staveb či velkoměst.

3D tapety jsou podobné fototapetám. Jen jsou uzpůsobeny do 3D vizualizace pohledu. Také jsou vyráběny v různých motivech, barvách a velikostech. Nejčastěji je zájem o dětské 3D tapety, kde jsou vyobrazeni oblíbení pohádkoví hrdinové. Proměňte i vy vaše bydlení v úplně nový svět díky tapetám a samolepicím dekoracím.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.