Výroba bazénu na zakázku

Pořízení vlastního bazénu už vás nemusí finančně zruinovat. Ty tam jsou doby, kdy byl bazén luxusem, pro běžného smrtelníka naprosto nedosažitelným. Dnes se možnost pořídit si své koupací zařízení stává prakticky on-line záležitostí. Stačí si vytipovat pozemek, vybrat bazén podle modelového sortimentu nebo výrobce požádat o individuální model. Nic není nemožné.

V kurzu jsou levné zapuštěné bazény

Sériově vyráběné jsou levné zapuštěné bazény, které splňují veškeré nároky na komfort a přitom nestojí majlant. Bazény jsou vyráběny z kvalitního plastu Polystone® od německé firmy Röchling. Jsou svařovány švédsko-švýcarskou technologií, která je neodolnější na trhu. Bazény garantují životnost až 50 let.

Pořiďte levné bazény do země

Pořídit levné bazény do země není nikterak složité. Stačí si jen vybrat požadovaný druh a veškeré technologické postupy za vás vyřídí výrobce. U modelů v rámci bazénové sady jsou montáž a spuštění do provozu většinou poskytovány zdarma. Jako doplněk lze přiobjednat i zastřešení, které zaručí dlouhodobou konstantní teplotu vody.

Výroba bazénu na míru

Výroba bazénů plně reflektuje na požadavky novodobých majitelů. Můžete žádat bazény kruhové, oválné, obdélníkové, se střechou i bez. Bazény disponují maximální teplotní odolností od -40°C, do až +150°C, takže není třeba obav, že dojde k destrukci konstrukce vlivem vnějších vlivů. Bazén bez problémů venku přezimuje a díky svým vlastnostem je schopný výrazně prodloužit koupací sezónu od konce dubna až do konce října, což je lákadlo koupat se sedm měsíců v roce. Mít doma bazén se tak stane prestižním benefitem, který vám bude vaše okolí závidět. Bazény přímo od výrobce z portálu plastovebazeny.eu jsou dostupné se skimmerem, ohřevem, protiproudem, osvětlením a dalším příslušenstvím, jako jsou schůdky, autochlor, solární folie nebo UV lampy. Stačí si jen zvolit variantu, vyhlížet montážní četu a pak se už jen těšit, až jarní slunce začne pořádně hřát.

Publikováno: 06. 01. 2021

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam