Energie

Fotovoltaika na klíč i s vyřízením dotací

Chtěli byste šetřit na energiích? Ohřívat si vodu sluneční energií místo elektřinou z distribuční sítě? Líbí se vám solární panely na střeše souseda? Počty fotovoltaických systémů na střechách soukromých budov se v Česku pomalu zvyšují. Mohou za to dotace i možnost nechat si vše zpracovat na klíč.

Spousta výhod, ale také starostí. A právě ty starosti jsou častým důvodem, proč lidé fotovoltaický systém nakonec zavrhnou. Dotace je sice lákavá, jenže zvládnou ji vyřídit? Solární panely zní skvěle, ovšem budou na vaší střeše fungovat? Fotovoltaika na klíč znamená, že žádnou z těchto otázek nebudete muset řešit – vyřeší ji za vás profesionálové.

Od výběru panelů až po dotace

Fotovoltaika na klíč je službou, kterou nabízí známá firma Fotovoltaika Gottwald. Pomůže vám v celém procesu zařizování od výběru správných panelů přes jejich instalaci až po vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám. Postará se rovněž o komunikaci s provozovatelem distribučních soustav.

Když si člověk něco zařizuje sám, je nucený do problematiky více proniknout. Mohlo by se vám zdát jako nevýhoda, že tentokrát nebudete mít tu možnost. To je ale omyl. Odborníci vám vše vysvětlí a osobně předvedou na reálně instalované fotovoltaice. Budete vědět, co se vám doma instaluje a jak to funguje.

Fotovoltaika na klíč znamená opravdu nulové starosti

Nejen během zařizování, ale i provozu. Součástí služeb je záruční a pozáruční servis. Zároveň se firma postará, abyste neměli starosti ani do budoucna. Nainstaluje vám propracovaný on-line monitorovací systém, díky kterému budete mít nad svou fotovoltaickou elektrárnou dokonalý přehled 24 hodin denně, 365 dní v roce.

O dotaci lze požádat i zpětně

Máte už svůj fotovoltaický systém nainstalovaný a litujete, že jste si ho nenechali udělat na klíč se vším všudy? Nelitujte a jednejte. Například dotace se dají vyřídit i zpětně. Kontaktujte firmu Fotovoltaika Gottwald a nechte si poradit.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.