Interiér

KOLARZ: Špičková svítidla, která sluší každému bydlení

Spousta lidí význam osvětlení podceňuje, ale přitom hraje velmi důležitou roli. Ať už jde o rodinný dům, byt nebo třeba rekreační chatu, vhodně zvolená svítidla vykouzlí originální atmosféru a umocní celkový dojem. V současné době je přitom z čeho vybírat – prodejci nabízí široké spektrum lustrů, lamp, lampiček a dalších svítidel. Stačí si vybrat ty správné, které jsou pro vaše bydlení jako stvořené. A my vám dnes představíme prověřenou značku, která uspokojí i ty nejnáročnější milovníky bydlení…

KOLARZ patří k těm nejlepším na trhu

Společnost KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o. je dceřinná společnost rakouského výrobce KOLARZ GmbH, jehož svítidla se vyznačují prvotřídní kvalitou a vytříbeným designem. Hledáte-li pro svůj domov něco speciálního, jste na správné adrese. V nabídce najdete veškeré typy svítidel – stropní svítidla, stojací lampy, lustry do obýváku i venkovní svítidla. Ať už potřebujete jediný kus do obýváku, nebo kompletní set do celého interiéru, určitě si přijdete na své.

Krásná a kvalitní svítidla, přesně po takových toužíte

Ale v čem jsou svítidla značky KOLARZ tak výjimečné? Výrobce patří ke světové špičce již více než 90 let a jeho produkty byly odjakživa spojovány s vynikajícím řemeslným zpracováním, důrazem na detaily a v neposlední řadě kvalitními materiály. Design je kapitola sama pro sebe – do svítidel se zamilujete na první pohled. A překvapí vás také dostupná cena, která vás utvrdí v tom, že ani vysoce kvalitní zařízení nemusí být nedostupné. Budete-li si však přeci jen chtít sáhnout hlouběji do kapsy, nechte si vytvořit osvětlení na míru.

Na stylu, v jehož tempu se nese vaše bydlení, nezáleží. Současná nabídka totiž zahrnuje svítidla ve všech možných provedeních. Máte zájem o stojací lampy v minimalistickém duchu? Žádný problém. A co stropní svítidla, které by zapadly do retro kuchyně? S KOLARZ zkrátka nešlápnete vedle… Chcete si je prohlédnout hned teď? Fotogalerii a další informace najdete na www.svitidla-osvetleni-kaal.cz.

Štítky

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.