Doma se musíme cítit dobře, pomůže dřevěný nábytek

Místo, které je pro nás domovem, vnímáme jako velmi příjemné a bezpečné. Jeho zařízení proto odpovídá především našemu vkusu, a i nábytek volíme takový, který nám vyhovuje. Nejoblíbenější je stále dřevěný nábytek, který každý prostor zútulní.

Nábytek z kolekce Marone Elite

Každá místnost v našem domově by měla mít příjemnou atmosféru a měli bychom se v ní cítit dobře. Celkový vzhled místnosti ovlivňuje i její atmosféru, proto bychom při výběru nábytku a dalších doplňků měli dbát především na vlastní pocity. Bytový designer nám může pomoci navrhnout nádherný pokoj plný originálního vybavení, ale rozhodovat by měly primárně naše požadavky a potřeby. Fotografie v časopise a každodenní užívání jsou dvě rozdílné věci a myslet musíme také na praktickou stránku. Ideální je proto volit nadčasový nábytek, který nepodléhá módním trendům a zároveň vytváří útulný prostor. Přesně takový je nábytek z masivu, který se stále drží na předních příčkách oblíbenosti. Kromě toho, že skvěle vypadá, je také velmi odolný, snadno se udržuje a má opravdu dlouhou životnost, některé kousky s námi mohou být celý život.

Nábytek z kolekce Toronto

Výhodou masivního nábytku je jeho elegantní a luxusní vzhled, který lze dobře sladit s jakýmkoliv stylem interiéru a dalšími doplňky. Dřevo si rozumí nejen s dalšími přírodními materiály, jako je například kámen, ale také s těmi moderními typu kov, sklo nebo beton. Někdy tak v místnosti stačí mít jen jeden nebo dva kousky dřevěného nábytku, které sladí vzhled celé místnosti a dodají útulnost. Skvělým doplňkem do obývacího pokoje jsou například konferenční stolky z masivu, které si skvěle rozumí se sedačkou a křesly. Pak stačí doplnit například televizní stolek nebo polici z masivu a celá místnost získá nový vzhled i příjemnou atmosféru.

Nábytek z kolekce Orlando

Při pořizování nábytku bychom měli myslet na praktické a funkční využití, aby jeho umístění dávalo smysl a pomáhalo nám nejen cítit se v místnosti dobře, ale také ji bez problémů využívat. Více na www.nabytek-v-kostce.cz.

Publikováno: 17. 01. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Adam