Interiér

Doma se musíme cítit dobře, pomůže dřevěný nábytek

Místo, které je pro nás domovem, vnímáme jako velmi příjemné a bezpečné. Jeho zařízení proto odpovídá především našemu vkusu, a i nábytek volíme takový, který nám vyhovuje. Nejoblíbenější je stále dřevěný nábytek, který každý prostor zútulní.

Nábytek z kolekce Marone Elite

Každá místnost v našem domově by měla mít příjemnou atmosféru a měli bychom se v ní cítit dobře. Celkový vzhled místnosti ovlivňuje i její atmosféru, proto bychom při výběru nábytku a dalších doplňků měli dbát především na vlastní pocity. Bytový designer nám může pomoci navrhnout nádherný pokoj plný originálního vybavení, ale rozhodovat by měly primárně naše požadavky
a potřeby. Fotografie v časopise a každodenní užívání jsou dvě rozdílné věci a myslet musíme také na praktickou stránku. Ideální je proto volit nadčasový nábytek, který nepodléhá módním trendům a zároveň vytváří útulný prostor. Přesně takový je nábytek z masivu, který se stále drží na předních příčkách oblíbenosti. Kromě toho, že skvěle vypadá, je také velmi odolný, snadno se udržuje a má opravdu dlouhou životnost, některé kousky s námi mohou být celý život.

Nábytek z kolekce Toronto

Výhodou masivního nábytku je jeho elegantní a luxusní vzhled, který lze dobře sladit s jakýmkoliv stylem interiéru a dalšími doplňky. Dřevo si rozumí nejen s dalšími přírodními materiály, jako je například kámen, ale také s těmi moderními typu kov, sklo nebo beton. Někdy tak v místnosti stačí mít jen jeden nebo dva kousky dřevěného nábytku, které sladí vzhled celé místnosti a dodají útulnost. Skvělým doplňkem do obývacího pokoje jsou například konferenční stolky z masivu, které si skvěle rozumí se sedačkou a křesly. Pak stačí doplnit například televizní stolek nebo polici z masivu a celá místnost získá nový vzhled i příjemnou atmosféru.

Nábytek z kolekce Orlando

Při pořizování nábytku bychom měli myslet na praktické a funkční využití, aby jeho umístění dávalo smysl a pomáhalo nám nejen cítit se v místnosti dobře, ale také ji bez problémů využívat.
Více na www.nabytek-v-kostce.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.