Pronikněte s námi do nejnovějších trendů lůžkovin. Jaké povlečení je "in"?

Trendy přichází a zase odchází. A nemusíte být zrovna jejich vyznavačem, abyste si alespoň čas od času nedopřáli něco nového. V případě bytového textilu přitom nejde o nijak vysokou investici, a výsledek přesto předčí vaše očekávání. Nepřestávejte číst a dozvíte se, co je to 3D povlečení a proč se do něj zamilujete na první pohled.

Moderní povlečení s 3D efektem

Zkratka 3D označuje výraz „trojrozměrný“ či „trojdimenzionální“ a označuje vše, co lze popsat třemi rozměry. V případě povlečení 3D jde o speciální potisk, který navozuje prostorový dojem. Tiskne se bez šablon, a to tak, že se barvy nanáší na látku dle virtuální předlohy. Výsledkem je jedinečný prostorový efekt. K nejoblíbenějším motivům patří zvířata a výjevy ze světových metropolí. Návrháři se však nevyhýbají ani jiným námětům. Velmi pěkně vypadá noční obloha a další dechberoucí scenérie. Pokud se vám líbí potištění povlečení, ale 3D efektu neholdujete, přesto si přijdete na své. Fototisk umožňuje přenos libovolného obrázku a v nabídkách specializovaných prodejců tak narazíte na opravdu povedené kousky. Zejména v kategorii dětského povlečení s fototiskem, která čítá lůžkoviny s motivy populárních pohádek. Mimoni, Ledové království, Hodný dinosaurus, Spiderman, Avengers či Star Wars – ať už v 3D nebo ne, na své si přijde každý.

Nemůžete najít správný rozměr?

Máte problém najít tu správnou velikost povlečení? A jak je to dlouho, co jste se po něm naposledy sháněli? V dnešní době je k mání tzv. prodloužené povlečení, které uspokojí i zákazníky většího vzrůstu. Sháňka je také po francouzském povlečení v podobě jediné velké přikrývky.

Nakupujte ve specializovaném e-shopu

Chcete-li mít jistotu, že vám povlečení vydrží po mnoho let v původním stavu a potisk se nespere, nakupujte tam, kde vám nabídnou kvalitní zboží. Klasické i povlečení 3D v akci najdete u známého prodejce na RodinneBaleni.cz.

Publikováno: 21. 02. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: 3D povlečení v akci | povlečení 3D