Cestování

Vydejte se do nezničitelného Istanbulu

Toužíte po dovolené, která vám nabídne něco víc, než jen udržované písečné pláže a luxusní turistická centra? Pokud máte v plánu kromě koupání i obrážení historických památek, mohlo by se vám líbit v Turecku. V případě, že jste v zemi, kde celá staletí vládli chytří sultáni, ještě nebyli, zabalte si kufry a vyrazte směrem ke Středozemnímu moři. I vy máte možnost poznat poznat zemi, která se rozkládá na dvou kontinentech a je jedinou evropskou zemí, která má islámské zřízení. Bát se však nemusíte, Turecko je na turisty zvyklé a žádné extempore s místním obyvatelstvem nehrozí.

Do Turecka na minarety

Dovolená Turecko může být ve znamení lenošení a koupání, stejně jako výletem za poznáním islámské kultury. V Turecku najdete bezpočet dokonalých pláží, které jsou téměř liduprázdné. Budete si připadat jako na vlastní soukromé pláži a když připočtete čistou vodu Středozemního moře, asi se vám nebude chtít zpátky domů. Nezapomenutelné zážitky slibuje nejen Turecká, ale i Středozemní riviéra a pokud budete mít možnost, navštivte je obě. Velmi vyhledávaným cílem je i hlavní město Istanbul, které je hrdým symbolem nezničitelnosti tureckého národa.

Do Turecka levně? Lze to

Počítáte každou korunu a nejste si jistí, zda vám to letos do Turecka vyjde? Nebojte se, s cestovní agenturou NewTravel navštívíte Turecko za pár korun. Last minute Turecko je pro většinu lidí cenově dostupné, takže se nemusíte bát, že budete v létě sedět doma. Na dovolenou v Turecku se nezapomíná, stejně jako na turecký temperament, který vás bude po celou dobu dovolené provázet. Turci si však turistů váží a dokáží ocenit, že přispívají k rozvoji jejich země. Dopřejte si zájezdy Turecko i vy a podívejte se z blízka na mešity a minarety, Turecko rozhodně stojí za vidění.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.