Reality

Hlídací pes vám usnadní zajištění pronájmu bytu. Stačí udělat pár kroků

Při hledání volného bytu k pronájmu mnohdy lidé doplácejí na svoji malou aktivitu a spoléhají se na to, že jim stačí sledovat pár webů, kde se nacházejí inzeráty s volnými nemovitostmi. Jenže poptávka po nájemním bydlení je stále větší a inzeráty, které vyjdou, už za pár dní nemusejí být aktuální. Co tedy dělat, pokud chcete byt sehnat bez zbytečného prodlení a pohodlným způsobem? Velkým pomocníkem je služba, kterou nabízí portál reality.idnes.cz.

Jak hlídací pes funguje?

Zmíněný web totiž nabízí možnost získávat dokonalý a rychlý přehled o nejnovějších nabídkách na pronájem bytu v Praze a dalších lokalitách po celé České republice. Takzvaný hlídací pes, jak se služba nazývá, vám bude zasílat aktuálně dostupné byty k pronájmu přímo na vaši emailovou adresu, takže už nebudete muset složitě brouzdat po internetu a jednotlivých inzertních webech a stránkách realitních kanceláří.

K tomu, abyste mohli pronájem bytu, ale rovněž třeba prodej bytu v Praze, uskutečnit snadno pomocí hlídacího psa, stačí udělat skutečně málo. Na uvedeném portálu si v příslušné sekci zadáte parametry nemovitosti, tedy zejména její velikost a dispoziční členění, poté přidáte lokalitu, cenové rozpětí a aktuálnost nabídek. Hlídací pes vám na základě těchto kritérií vyhodnotí vhodné inzeráty a vyrozumí vás o nich emailem. Je to velmi snadné a mimořádně praktické, ušetříte díky tomu spoustu času a energie. Na inzeráty je pak možné ihned reagovat. Zkontaktujete makléře, případně rovnou majitele nemovitosti. Domluvíte si schůzku a za pár dní už můžete mít nový pronájem bytu vyřešený.

S hlídacím psem si pronajmete a zakoupíte reality na míru

Hlídací pes funguje nejen pro pronájem, ale také pro prodej bytu v Praze a dalších městech Česka. Usnadňuje práci zájemcům o byty, ale také majitelům, kteří mohou rychleji najít kupce či nájemníka. Služba je přehledná, snadno se v ní zorientujete, aniž byste museli být nějak zvlášť zkušení s prací na internetu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.