Hlídací pes vám usnadní zajištění pronájmu bytu. Stačí udělat pár kroků

Při hledání volného bytu k pronájmu mnohdy lidé doplácejí na svoji malou aktivitu a spoléhají se na to, že jim stačí sledovat pár webů, kde se nacházejí inzeráty s volnými nemovitostmi. Jenže poptávka po nájemním bydlení je stále větší a inzeráty, které vyjdou, už za pár dní nemusejí být aktuální. Co tedy dělat, pokud chcete byt sehnat bez zbytečného prodlení a pohodlným způsobem? Velkým pomocníkem je služba, kterou nabízí portál reality.idnes.cz.

Jak hlídací pes funguje?

Zmíněný web totiž nabízí možnost získávat dokonalý a rychlý přehled o nejnovějších nabídkách na pronájem bytu v Praze a dalších lokalitách po celé České republice. Takzvaný hlídací pes, jak se služba nazývá, vám bude zasílat aktuálně dostupné byty k pronájmu přímo na vaši emailovou adresu, takže už nebudete muset složitě brouzdat po internetu a jednotlivých inzertních webech a stránkách realitních kanceláří. K tomu, abyste mohli pronájem bytu, ale rovněž třeba prodej bytu v Praze, uskutečnit snadno pomocí hlídacího psa, stačí udělat skutečně málo. Na uvedeném portálu si v příslušné sekci zadáte parametry nemovitosti, tedy zejména její velikost a dispoziční členění, poté přidáte lokalitu, cenové rozpětí a aktuálnost nabídek. Hlídací pes vám na základě těchto kritérií vyhodnotí vhodné inzeráty a vyrozumí vás o nich emailem. Je to velmi snadné a mimořádně praktické, ušetříte díky tomu spoustu času a energie. Na inzeráty je pak možné ihned reagovat. Zkontaktujete makléře, případně rovnou majitele nemovitosti. Domluvíte si schůzku a za pár dní už můžete mít nový pronájem bytu vyřešený.

S hlídacím psem si pronajmete a zakoupíte reality na míru

Hlídací pes funguje nejen pro pronájem, ale také pro prodej bytu v Praze a dalších městech Česka. Usnadňuje práci zájemcům o byty, ale také majitelům, kteří mohou rychleji najít kupce či nájemníka. Služba je přehledná, snadno se v ní zorientujete, aniž byste museli být nějak zvlášť zkušení s prací na internetu.

Publikováno: 30. 04. 2021

Kategorie: Reality

Autor: Adam