Skvělé tipy

Vybíráme vchodové dveře: Proč je plast nejlepší volbou?

Vchodové dveře musí reprezentovat. Vždyť jde o první dveře, které uvidí vaši návštěvníci. Ale po kterém materiálu sáhnout? S neomezeným rozpočtem se vybírá snadno. Nejkvalitnější jsou hliníkové dveře, které charakterizuje téměř neomezená životnost. Vyzařují exkluzivitou a těší se perfektní formě i na velmi exponovaných místech. Jejich pomyslnou vadou na kráse je vysoká cena (běžně i 100 tisíc korun), kvůli které se většinou objevují jen v bytových domech nebo u nejnáročnějších zákazníků. Naštěstí se nabízí řešení v podobě jiných materiálů. Vyhraje plast, nebo dřevo?

Hliník je perfektní, ale cenově nedostupný

Dřevěné dveře nabízí zajímavější poměr užitných vlastností a ceny než hliníkové dveře. Jsou vizuálně přitažlivé a pokud se výroby a montáže zhostí odborníci, budou tvarově stabilní. Bohužel jim nesvědčí velké teplotní rozdíly, což je v našich podmínkách problém. Vždyť během třeskutých mrazů rozdíl teplot dosahuje i více než 30°C. Zároveň nejsou vhodné do vlhkého prostředí. A co se týče ceny, stále jsou poměrně drahé.

Dřevo je krásné, ale má své mouchy

Zbývá plast. Máte snad k plastovým dveřím výhrady a přistupujete k nim skepticky? Moderní technologie výroby plastových dveří jsou u kus dál než ty nechvalně známé z 90.let. Aktuální modely nemají s těmi někdejšími nic společného. Plastové dveře jsou cenově dostupné, odolné a pěkné na pohled. Stačí si vybrat vhodné barevné provedení nebo dekor imitující dřevo. Na první ani druhý pohled nepoznáte rozdíl.

Plast vás nezradí a vaše peněženka si oddechne

Vítězem jsou plastové dveře, které nabízí bezkonkurenční poměr ceny a užitných vlastností. A vyberete-li si z nabídky renomovaného výrobce, budete z investice nadšení. Za zmínku stojí vchodové plastové dveře značky SLOVAKTUAL. Celoobvodové vnitřní těsnění společně s venkovním těsněním zajišťuje ochranu proti hluku a úniku tepla. Dveře lze zasklít různými typy výplní a vyrobit v barevném provedení s libovolnou laminací.

Výrobce se na trhu pohybuje pětadvacet let a nabízí špičkové produkty, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.