Skvělé tipy

Vybíráme vchodové dveře: Proč je plast nejlepší volbou?

Vchodové dveře musí reprezentovat. Vždyť jde o první dveře, které uvidí vaši návštěvníci. Ale po kterém materiálu sáhnout? S neomezeným rozpočtem se vybírá snadno. Nejkvalitnější jsou hliníkové dveře, které charakterizuje téměř neomezená životnost. Vyzařují exkluzivitou a těší se perfektní formě i na velmi exponovaných místech. Jejich pomyslnou vadou na kráse je vysoká cena (běžně i 100 tisíc korun), kvůli které se většinou objevují jen v bytových domech nebo u nejnáročnějších zákazníků. Naštěstí se nabízí řešení v podobě jiných materiálů. Vyhraje plast, nebo dřevo?

Hliník je perfektní, ale cenově nedostupný

Dřevěné dveře nabízí zajímavější poměr užitných vlastností a ceny než hliníkové dveře. Jsou vizuálně přitažlivé a pokud se výroby a montáže zhostí odborníci, budou tvarově stabilní. Bohužel jim nesvědčí velké teplotní rozdíly, což je v našich podmínkách problém. Vždyť během třeskutých mrazů rozdíl teplot dosahuje i více než 30°C. Zároveň nejsou vhodné do vlhkého prostředí. A co se týče ceny, stále jsou poměrně drahé.

Dřevo je krásné, ale má své mouchy

Zbývá plast. Máte snad k plastovým dveřím výhrady a přistupujete k nim skepticky? Moderní technologie výroby plastových dveří jsou u kus dál než ty nechvalně známé z 90.let. Aktuální modely nemají s těmi někdejšími nic společného. Plastové dveře jsou cenově dostupné, odolné a pěkné na pohled. Stačí si vybrat vhodné barevné provedení nebo dekor imitující dřevo. Na první ani druhý pohled nepoznáte rozdíl.

Plast vás nezradí a vaše peněženka si oddechne

Vítězem jsou plastové dveře, které nabízí bezkonkurenční poměr ceny a užitných vlastností. A vyberete-li si z nabídky renomovaného výrobce, budete z investice nadšení. Za zmínku stojí vchodové plastové dveře značky SLOVAKTUAL. Celoobvodové vnitřní těsnění společně s venkovním těsněním zajišťuje ochranu proti hluku a úniku tepla. Dveře lze zasklít různými typy výplní a vyrobit v barevném provedení s libovolnou laminací.

Výrobce se na trhu pohybuje pětadvacet let a nabízí špičkové produkty, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.