Pro kutily

Vybíráme skříň do dílny: Na čem opravdu záleží?

Pustili jste se do zařizování vysněné domácí dílny, anebo rovnou do profesionálních výrobních prostor? V obou případech se neobejdete bez kvalitního dílenského nábytku. Ale co si pod přívlastkem „dílenský“ představit? A jak poznáte, že jste zvolili dobře? Abychom vám zařizování usnadnili, zaměřili jsme se na jednu z nejdůležitějších součástí celku – dílenské skříně. V následujících řádcích najdete odpovědi na nejdůležitější otázky.

Mít v dílně dostatek úložného prostoru je předpokladem efektivní práce. Jakmile se vám na ponku a dalších místech začnou hromadit věci, které nepotřebujete mít neustále po ruce, zavládne chaos. Řešení přitom nabízí praktická dílenská skříň, případně soustava několika skříní.

Jaký zvolit materiál?

V prvé řadě byste si měli uvědomit, že výběr skříně určené do dílny podléhá jiným kritériím, než na jaká jste zvyklí v případě nábytku do domácnosti. Naprosto zásadní rozdíl spočívá v použitých materiálech.

Jak do dílny, tak do výrobního provozu se jako ideální jeví kovová či plechová skříň, případně kombinace obojího. Jedná se o trvanlivé materiály nenáročné na údržbu. Skříně díky nim mají dlouhou životnost, jsou stabilní, pevné a odolné vůči mechanickému poškození. Zároveň se můžete spolehnout na vysokou nosnost polic, což přijde vhod při uskladnění těžších materiálů apod.

Pozor: předpokladem dlouhé životnosti a bezúdržbovosti je kvalitní lak a povrchová úprava!

Vyberte si vhodné vnitřní uspořádání

Dílenská skříň se může lišit vnitřním uspořádáním. V tomto směru je výběr otázkou vašich požadavků a je jen na vás, zda zvolíte variantu s klasickými křídlovými, nebo výsuvnými vertikálními dveřmi, skříň s výškově nastavitelnými policemi, případně řešení s plastovými boxy.

Chcete-li mít jistotu, že vaše nová skříň do dílny bude stát za to, vyberte si z široké nabídky firmy POLAK CZ. Renomovaný český výrobce klade důraz na precizní zpracování, vysokou kvalitu materiálů a variabilitu nábytku.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.