Rekonstrukce domu

Podlaha, která vás nejen unese

Řekne-li se, že pořádná podlaha je základem každého domu či bytu, rozhodně nejde o přehnané tvrzení. Pokud ta vaše není dostatečně bytelná, rovná a izolovaná, nebo její vzhled hyzdí design stylově vyvedené místnosti, nedostatek nedoženete ani tím nejmodernějším nábytkem. Začněte tedy při zařizování nového bydliště pěkně od podlahy!

U podlahy rozhodně neslevujte ze svých požadavků

Nová podlaha, to není žádná drobná investice, je tedy jasné, že na ni kladete vysoké nároky. V dnešní době již existuje celá řada materiálů, která odpovídá vysokým standardům jak na výborné vlastnosti, tak na design a údržbu. Záleží už jen na tom, jaké priority si stanovíte. Pojďme si nyní přiblížit některé ze zajímavých možností, které vám nabízí specialista na podlahy, společnost OK-PODLAHY s více než 10letou zkušeností s realizacemi podlahových skladeb nejrůznějších typů.

Zaostřeno na vinyl

Vinylové podlahy se dlouhodobě drží na předních příčkách v žebříčku oblíbenosti. Je tomu tak především díky dlouhé životnosti materiálu a minimální údržbě, kterou mu musíte věnovat. V dnešní hektické době má málokdo čas starat se denně o dům, každý tudíž ocení voděodolnou podlahu, již stačí pouze setřít a nečistota je pryč, a to i když jste ji polili třeba vínem. Zajímavý vzhled v mnoha barevných provedeních a dekorech znamená, že je jen málo míst, kam se vinyl nehodí, stálobarevnost tohoto materiálu se zase postará o to, aby pěkný také zůstal. Příjemným bonusem je pak zvuková izolace vinylových podlah. Můžete dupat, jak chcete, sousedům o patro níž to vadit nebude. Horký typ pro rodiče nadmíru aktivních dětí!

Linoleum je pasé, marmoleum je in

Při slově „linoleum“ se jistě nejednomu z nás vybaví nehezké socialistické kuchyně pokryté tímto materiálem, typicky v nepříliš povedené imitaci dřeva. Marmoleum je úplně něco jiného. Zbavíte-li se předsudků, objevíte v něm ideální podlahovou krytinu. V podstatě se linoleu dost podobá, jde ovšem o přírodní materiál, mezi jehož hlavní složky patří pryskyřice, vápenec, lněný olej, moučka a řada pigmentů, které ho činí designově zajímavým. Kvalitativně se tedy jedná o zcela jinou úroveň. Jeho hlavní devízou však je jedinečná schopnost ničit bakterie a další škodlivé organismy, které způsobují alergie a dýchací problémy. Máte-li v rodině malé děti, alergiky, astmatiky nebo starší osoby, příznivější prostředí jim nemůžete zajistit. I zde platí, že je tento typ krytiny odolný a prakticky bezúdržbový. Vrchní vrstva podporuje tvorbu antistatické elektřiny, která působí doslova jako repelent prachu.

Když stavíte víc než byt

Brněnská společnost OK-PODLAHY se nevěnuje pouze pokládce podlah v bytech či rodinných domech. Mezi její klienty patří také majitelé firem, skladů, výrobních hal, garáží a průmyslových prostor po celé České republice. Pracujete-li na stavbě či rekonstrukci podobných prostor, podívejte se na realizace strojně hlazených průmyslových podlah nebo litých anhydritových podlah. Obě metody jsou vhodné i pro větší prostory a pořádnou zátěž, každá má své výhody a specifika.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.