Rekonstrukce domu

Podlaha, která vás nejen unese

Řekne-li se, že pořádná podlaha je základem každého domu či bytu, rozhodně nejde o přehnané tvrzení. Pokud ta vaše není dostatečně bytelná, rovná a izolovaná, nebo její vzhled hyzdí design stylově vyvedené místnosti, nedostatek nedoženete ani tím nejmodernějším nábytkem. Začněte tedy při zařizování nového bydliště pěkně od podlahy!

U podlahy rozhodně neslevujte ze svých požadavků

Nová podlaha, to není žádná drobná investice, je tedy jasné, že na ni kladete vysoké nároky. V dnešní době již existuje celá řada materiálů, která odpovídá vysokým standardům jak na výborné vlastnosti, tak na design a údržbu. Záleží už jen na tom, jaké priority si stanovíte. Pojďme si nyní přiblížit některé ze zajímavých možností, které vám nabízí specialista na podlahy, společnost OK-PODLAHY s více než 10letou zkušeností s realizacemi podlahových skladeb nejrůznějších typů.

Zaostřeno na vinyl

Vinylové podlahy se dlouhodobě drží na předních příčkách v žebříčku oblíbenosti. Je tomu tak především díky dlouhé životnosti materiálu a minimální údržbě, kterou mu musíte věnovat. V dnešní hektické době má málokdo čas starat se denně o dům, každý tudíž ocení voděodolnou podlahu, již stačí pouze setřít a nečistota je pryč, a to i když jste ji polili třeba vínem. Zajímavý vzhled v mnoha barevných provedeních a dekorech znamená, že je jen málo míst, kam se vinyl nehodí, stálobarevnost tohoto materiálu se zase postará o to, aby pěkný také zůstal. Příjemným bonusem je pak zvuková izolace vinylových podlah. Můžete dupat, jak chcete, sousedům o patro níž to vadit nebude. Horký typ pro rodiče nadmíru aktivních dětí!

Linoleum je pasé, marmoleum je in

Při slově „linoleum“ se jistě nejednomu z nás vybaví nehezké socialistické kuchyně pokryté tímto materiálem, typicky v nepříliš povedené imitaci dřeva. Marmoleum je úplně něco jiného. Zbavíte-li se předsudků, objevíte v něm ideální podlahovou krytinu. V podstatě se linoleu dost podobá, jde ovšem o přírodní materiál, mezi jehož hlavní složky patří pryskyřice, vápenec, lněný olej, moučka a řada pigmentů, které ho činí designově zajímavým. Kvalitativně se tedy jedná o zcela jinou úroveň. Jeho hlavní devízou však je jedinečná schopnost ničit bakterie a další škodlivé organismy, které způsobují alergie a dýchací problémy. Máte-li v rodině malé děti, alergiky, astmatiky nebo starší osoby, příznivější prostředí jim nemůžete zajistit. I zde platí, že je tento typ krytiny odolný a prakticky bezúdržbový. Vrchní vrstva podporuje tvorbu antistatické elektřiny, která působí doslova jako repelent prachu.

Když stavíte víc než byt

Brněnská společnost OK-PODLAHY se nevěnuje pouze pokládce podlah v bytech či rodinných domech. Mezi její klienty patří také majitelé firem, skladů, výrobních hal, garáží a průmyslových prostor po celé České republice. Pracujete-li na stavbě či rekonstrukci podobných prostor, podívejte se na realizace strojně hlazených průmyslových podlah nebo litých anhydritových podlah. Obě metody jsou vhodné i pro větší prostory a pořádnou zátěž, každá má své výhody a specifika.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.