Levné stěhování pro Liberec i okolí

Máte ve svém okolí někoho, kdo by si liboval ve stěhování? Pravděpodobně ne a ani vy zřejmě nepatří k těm, kteří by měli své věci permanentně v pohotovosti. Jenomže čas od času to zkrátka přijít musí a ať už jsou důvody jakékoliv, čeká nás psychicky i fyzicky náročný proces. Anebo ne? Záleží na tom, jestli se o vše postaráte sami, nebo se obrátíte na profesionální stěhovací firmu. Přívlastek profesionální neberte na lehkou váhu – zkušení odborníci vám totiž ušetří spoustu práce a v neposlední řadě i nervů.

Proč se spolupráce s odborníky vyplatí?

A jak spolupráce se stěhovací firmou vypadá? Demonstrujeme vám ji na společnosti Autodoprava NIMRA Liberec, která se v oboru stěhování a autodopravy pohybuje od roku 1983. Liberecká firma nabízí komplexní služby, které zahrnují stěhování bytů, kanceláří a přepravu těžkých a drahých předmětů. Pokud máte doma pianino nebo sbírku vzácných obrazů, můžete být v klidu. Připravte si vlastní program, protože o stěhování se postarají šikovní zaměstnanci, kteří disponují perfektním vybavením a moderním vozovým parkem. Stěhovací služba Liberec vlastní několik stěhovacích vozů – od Fordu Transit až po nákladní Avie se speciální nádstavbou pro stěhování nábytku. Jen tak pro zajímavost, vejde se do ní celý standardně zařízený byt 3+1.

Za profesionalitu a individuální přístup si... NEpřiplatíte

Stěhování pod taktovkou Autodopravy NIMRA Liberec je rychlé a efektivní také díky prověřeným metodám práce a individuálnímu přístupu. Na druhou stranu je velmi levné, o čemž se můžete přesvědčit sami. Na webových stránkách www.stehovani-nimra.cz najdete aktuální ceník, který zahrnuje ceny pro levné stěhování po Liberci i okolí. Pamatujte si, že nezáleží na tom, jestli se stěhujete do protější ulice, nebo do jiného města. Přizvete-li si na pomoc profesionály, kteří svou práci berou zodpovědně, můžete být v klidu. A v případě Autodopravy NIMRA navíc ušetříte. Čas, nervy i peníze. Tak ať se vám v novém dobře bydlí!

Publikováno: 15. 04. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: levné stěhování liberec | stěhovací firma liberec | stěhování liberec