Stěhování

Levné stěhování pro Liberec i okolí

Máte ve svém okolí někoho, kdo by si liboval ve stěhování? Pravděpodobně ne a ani vy zřejmě nepatří k těm, kteří by měli své věci permanentně v pohotovosti. Jenomže čas od času to zkrátka přijít musí a ať už jsou důvody jakékoliv, čeká nás psychicky i fyzicky náročný proces. Anebo ne? Záleží na tom, jestli se o vše postaráte sami, nebo se obrátíte na profesionální stěhovací firmu. Přívlastek profesionální neberte na lehkou váhu – zkušení odborníci vám totiž ušetří spoustu práce a v neposlední řadě i nervů.

Proč se spolupráce s odborníky vyplatí?

A jak spolupráce se stěhovací firmou vypadá? Demonstrujeme vám ji na společnosti Autodoprava NIMRA Liberec, která se v oboru stěhování a autodopravy pohybuje od roku 1983. Liberecká firma nabízí komplexní služby, které zahrnují stěhování bytů, kanceláří a přepravu těžkých a drahých předmětů. Pokud máte doma pianino nebo sbírku vzácných obrazů, můžete být v klidu. Připravte si vlastní program, protože o stěhování se postarají šikovní zaměstnanci, kteří disponují perfektním vybavením a moderním vozovým parkem. Stěhovací služba Liberec vlastní několik stěhovacích vozů – od Fordu Transit až po nákladní Avie se speciální nádstavbou pro stěhování nábytku. Jen tak pro zajímavost, vejde se do ní celý standardně zařízený byt 3+1.

Za profesionalitu a individuální přístup si… NEpřiplatíte

Stěhování pod taktovkou Autodopravy NIMRA Liberec je rychlé a efektivní také díky prověřeným metodám práce a individuálnímu přístupu. Na druhou stranu je velmi levné, o čemž se můžete přesvědčit sami. Na webových stránkách www.stehovani-nimra.cz najdete aktuální ceník, který zahrnuje ceny pro levné stěhování po Liberci i okolí.

Pamatujte si, že nezáleží na tom, jestli se stěhujete do protější ulice, nebo do jiného města. Přizvete-li si na pomoc profesionály, kteří svou práci berou zodpovědně, můžete být v klidu. A v případě Autodopravy NIMRA navíc ušetříte. Čas, nervy i peníze. Tak ať se vám v novém dobře bydlí!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.