Interiér

Vyberte si obývací stěnu, která odpovídá vašemu vkusu

Obývací pokoj je od nepaměti středobodem domácnosti a jako takový by měl být útulný, reprezentativní a zároveň praktický. Zdá se vám, že tomu vašemu něco chybí a hledáte způsob, jak ho dotáhnout k dokonalosti? Často stačí jen drobná změna a výsledek stojí za to. Pokud jste spokojeni se stávající sedací soupravou, zamyslete se nad obývací stěnou. Koresponduje s barevným sladěním interiéru a všemi ostatními prvky, které se v obývacím pokoji nachází? Možná je na čase vybrat novou…

Obývací stěny si většinou pořizujeme na velmi dlouhou dobu. Zapátrejte v paměti, kdy jste ji vybírali vy. Sortiment nábytku do obýváku se během posledních let výrazně rozšířil a zřejmě vás aktuální nabídka mile překvapí. Záleží jen na vašem vkusu a na tom, co vám dovolí dispozice vašeho bydlení. Toužíte-li po čisté eleganci, sáhněte po minimalistickém nábytku. Do obývacího pokoje, kde hrají prim přírodní materiály a zemité barvy, se zase hodí obývací stěny z masivu. Nebo snad máte spadeno na něco luxusního a extravagantního? Současné trendy přejí vzdušnému a lehkému nábytku, ale záleží jen na vašem vkusu a finančních možnostech…

Váš sen o perfektním obývacím pokoji si můžete splnit třeba hned. Stačí se porozhlédnout na www.nabytek-forliving.cz a vybrat si sestavu, která stoprocentně odpovídá vašim požadavkům. Se světle laděným interiérem bude korespondovat bílá obývací stěna, ale za pokus by stála i kombinace osvědčených protikladů v podobě černé a bílé. Dřevomilce zase potěší dekor imitující ořech, višeň, švestku, dub nebo jiné dřeviny. A na své si přijdou i ti, kteří vyznávají „industriální“ styl bydlení – luxusní regálová obývací stěna z kovu má zkrátka šmrnc, ale jen za předpokladu, že místnost doplníte o vhodné dekorace.

A proč nakupovat právě u For living? Spolehlivý prodejce se chlubí 90 % hodnocením na serveru Heureka.cz, většinu produktů má skladem a nabízí kompletní servis včetně odborného poradenství, dopravy a montáže přímo na místě. Veškerý sortiment pochází od ověřených dodavatelů a je vysoce kvalitní – vyzvednout si ho můžete i osobně na prodejně v Chrudimi. Tak co vy na to, vyberete si?

Černobílá obývací stěna Obývácí stěna Masiv

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.