Jak vyřešit pitný režim (nejen) v kanceláři?

Myslete na své zdraví i na zdraví svých kolegů či zaměstnanců a postarejte se o pitný režim. Není tajemstvím, že bez dostatečného množství tekutin nemůže organismus správně fungovat. Samozřejmě nezáleží jen na množství, ale také na kvalitě. V tomto ohledu je bezkonkurenční pomocník výdejník vody nebo aquabar. Proč by neměl chybět ani na vaše pracovišti?

Aquabar toho umí hodně - vodu ochladí i ohřeje

Automat na vodu neboli aquabar je jednoduchý přístroj, který slouží k automatickému výdeji bezpečné, zdravé a filtrované vody. Zároveň umožňuje její chlazení i ohřev na požadovanou teplotu. Na pracovištích, v kancelářích i v čekárnách ordinací či v domácnostech se objevuje stále častěji. Obsluha automatu na vodu je snadná a zvládnou ji i děti. Přístroje lze rozdělit podle toho, zda vyžadují připojení na vodovodní řád nebo využívají barely na vodu. Chcete-li mít jistotu, že voda odpovídá nejvyšším standardům, zvolte aquabar využívající barely. Vysoce kvalitní vodu z podzemních zdrojů Kokořínska nabízí společnost WATERCOOLER SYSTEM s.r.o., která se zabývá prodejem a pronájmem výdejníků, sodobarů, samostatných barelů, příslušenství a souvisejícího sortimentu. vyrobnik-sody Za zmínku stojí také tzv. POU automaty, které jsou napojeny na vodovodní řád, ze kterého odebírají chlorovanou pitnou vodu. Tu následně odchlorují a filtrují, čímž zvyšují její kvalitu.

Co takhle vychlazení sodovka?

Populární je také watercooler – výrobník sody. Toto multifuknční zařízení nachází uplatnění všude, kde je zapotřebí rychlý a automatizovaný výdej vody. Dokáže ji filtrovat, ohřívat i chladit a některé modely dokonce obsahují chladící boxy pro uchování čerstvého ovoce v letních měsících. Také výrobníky sody se vyrábí ve dvou variantách – barelové a POU. https://www.youtube.com/watch?v=qDLwIQcWVZc Další informace o zařízeních na výdej vody najdete na www.w-system.cz.

Publikováno: 01. 03. 2016

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: pitný režim v kanceláři