Skvělé tipy

Jak vyřešit pitný režim (nejen) v kanceláři?

Myslete na své zdraví i na zdraví svých kolegů či zaměstnanců a postarejte se o pitný režim. Není tajemstvím, že bez dostatečného množství tekutin nemůže organismus správně fungovat. Samozřejmě nezáleží jen na množství, ale také na kvalitě. V tomto ohledu je bezkonkurenční pomocník výdejník vody nebo aquabar. Proč by neměl chybět ani na vaše pracovišti?

Aquabar toho umí hodně – vodu ochladí i ohřeje

Automat na vodu neboli aquabar je jednoduchý přístroj, který slouží k automatickému výdeji bezpečné, zdravé a filtrované vody. Zároveň umožňuje její chlazení i ohřev na požadovanou teplotu. Na pracovištích, v kancelářích i v čekárnách ordinací či v domácnostech se objevuje stále častěji.

Obsluha automatu na vodu je snadná a zvládnou ji i děti. Přístroje lze rozdělit podle toho, zda vyžadují připojení na vodovodní řád nebo využívají barely na vodu. Chcete-li mít jistotu, že voda odpovídá nejvyšším standardům, zvolte aquabar využívající barely. Vysoce kvalitní vodu z podzemních zdrojů Kokořínska nabízí společnost WATERCOOLER SYSTEM s.r.o., která se zabývá prodejem a pronájmem výdejníků, sodobarů, samostatných barelů, příslušenství a souvisejícího sortimentu.

vyrobnik-sody

Za zmínku stojí také tzv. POU automaty, které jsou napojeny na vodovodní řád, ze kterého odebírají chlorovanou pitnou vodu. Tu následně odchlorují a filtrují, čímž zvyšují její kvalitu.

Co takhle vychlazení sodovka?

Populární je také watercooler – výrobník sody. Toto multifuknční zařízení nachází uplatnění všude, kde je zapotřebí rychlý a automatizovaný výdej vody. Dokáže ji filtrovat, ohřívat i chladit a některé modely dokonce obsahují chladící boxy pro uchování čerstvého ovoce v letních měsících. Také výrobníky sody se vyrábí ve dvou variantách – barelové a POU.

Další informace o zařízeních na výdej vody najdete na www.w-system.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.