Skvělé tipy

Jak vyřešit pitný režim (nejen) v kanceláři?

Myslete na své zdraví i na zdraví svých kolegů či zaměstnanců a postarejte se o pitný režim. Není tajemstvím, že bez dostatečného množství tekutin nemůže organismus správně fungovat. Samozřejmě nezáleží jen na množství, ale také na kvalitě. V tomto ohledu je bezkonkurenční pomocník výdejník vody nebo aquabar. Proč by neměl chybět ani na vaše pracovišti?

Aquabar toho umí hodně – vodu ochladí i ohřeje

Automat na vodu neboli aquabar je jednoduchý přístroj, který slouží k automatickému výdeji bezpečné, zdravé a filtrované vody. Zároveň umožňuje její chlazení i ohřev na požadovanou teplotu. Na pracovištích, v kancelářích i v čekárnách ordinací či v domácnostech se objevuje stále častěji.

Obsluha automatu na vodu je snadná a zvládnou ji i děti. Přístroje lze rozdělit podle toho, zda vyžadují připojení na vodovodní řád nebo využívají barely na vodu. Chcete-li mít jistotu, že voda odpovídá nejvyšším standardům, zvolte aquabar využívající barely. Vysoce kvalitní vodu z podzemních zdrojů Kokořínska nabízí společnost WATERCOOLER SYSTEM s.r.o., která se zabývá prodejem a pronájmem výdejníků, sodobarů, samostatných barelů, příslušenství a souvisejícího sortimentu.

vyrobnik-sody

Za zmínku stojí také tzv. POU automaty, které jsou napojeny na vodovodní řád, ze kterého odebírají chlorovanou pitnou vodu. Tu následně odchlorují a filtrují, čímž zvyšují její kvalitu.

Co takhle vychlazení sodovka?

Populární je také watercooler – výrobník sody. Toto multifuknční zařízení nachází uplatnění všude, kde je zapotřebí rychlý a automatizovaný výdej vody. Dokáže ji filtrovat, ohřívat i chladit a některé modely dokonce obsahují chladící boxy pro uchování čerstvého ovoce v letních měsících. Také výrobníky sody se vyrábí ve dvou variantách – barelové a POU.

Další informace o zařízeních na výdej vody najdete na www.w-system.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.