Skvělé tipy

Jak udělat koupelnu ještě útulnější?

Pokud jste v rámci procesu zútulňování domácností zapomněli na koupelnu, měli byste to urychleně napravit a postarat se o to, abyste se v ní cítili příjemně. Přestože v ní možná netrávíte tolik času jako v ostatních místnostech, zaslouží si vaši pozornost. Celkový dojem nevytváří jen sanitární keramika, obklady a dlažba, ale také další vybavení a koupelnové doplňky. Na druhou stranu platí, že méně je někdy více. Především pak v souvislosti s panelákovou či jinou koupelnou, ve které není místa nazbyt.

Zakládejte si na detailech

Vhodně zvolené koupelnové doplňky změní prostředí koupelny k nepoznání. Skvěle vám poslouží i v případě, kdy budete chtít odvést pozornost od určitých nedostatků. Při výběru však berte zřetel na stávající zařízení a velikost koupelny – některé doplňky jsou univerzální a hodí se téměř kamkoliv, jiné vypadají dobře jen v kombinaci s dalšími prvky.

Nabídka koupelnových doplňků je neuvěřitelně pestrá a zahrnuje drobnosti, jako jsou stylové zásobníky na mýdlo, kalíšky na zubní kartáčky a různé držáky na hygienické potřeby. Z nápadnějších doplňků stojí za zmínku předložky před vanu či sprchu.

Koupelnové doplňky nejsou drahé a pořídíte-li si několik barevně odlišných setů, můžete je měnit podle nálady. Během pár minut tak vykouzlíte úplně jiný interiér!

Nábytek nesmí chybět

Koupelna není skladiště, ale některé věci byste v ní chtěli mít po ruce. A aby se nemusely povalovat na pračce či jiném exponovaném místě, pořídíte si na ně koupelnový nábytek. Stylová skříňka pod umyvadlem poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň zakryje sifon.

Při výběru nábytku buďte důslední a vyberte si materiál, který po několik dalších let přežije ve vlhkém prostředí bez úhony.

Doplňky a vybavení na jednom místě

Široké spektrum koupelnových doplňků, nábytku a vybavení do koupelny najdete u tradičního prodejce KERA. Teplická firma je na trhu od roku 1991 a nabízí ucelený sortiment zboží, které by v moderní koupelně nemělo chybět. Podívat se na něj můžete v showroomu v Teplicích i na www.eshop-kera-teplice.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.