Jak udělat koupelnu ještě útulnější?

Pokud jste v rámci procesu zútulňování domácností zapomněli na koupelnu, měli byste to urychleně napravit a postarat se o to, abyste se v ní cítili příjemně. Přestože v ní možná netrávíte tolik času jako v ostatních místnostech, zaslouží si vaši pozornost. Celkový dojem nevytváří jen sanitární keramika, obklady a dlažba, ale také další vybavení a koupelnové doplňky. Na druhou stranu platí, že méně je někdy více. Především pak v souvislosti s panelákovou či jinou koupelnou, ve které není místa nazbyt.

Zakládejte si na detailech

Vhodně zvolené koupelnové doplňky změní prostředí koupelny k nepoznání. Skvěle vám poslouží i v případě, kdy budete chtít odvést pozornost od určitých nedostatků. Při výběru však berte zřetel na stávající zařízení a velikost koupelny – některé doplňky jsou univerzální a hodí se téměř kamkoliv, jiné vypadají dobře jen v kombinaci s dalšími prvky. Nabídka koupelnových doplňků je neuvěřitelně pestrá a zahrnuje drobnosti, jako jsou stylové zásobníky na mýdlo, kalíšky na zubní kartáčky a různé držáky na hygienické potřeby. Z nápadnějších doplňků stojí za zmínku předložky před vanu či sprchu. Koupelnové doplňky nejsou drahé a pořídíte-li si několik barevně odlišných setů, můžete je měnit podle nálady. Během pár minut tak vykouzlíte úplně jiný interiér!

Nábytek nesmí chybět

Koupelna není skladiště, ale některé věci byste v ní chtěli mít po ruce. A aby se nemusely povalovat na pračce či jiném exponovaném místě, pořídíte si na ně koupelnový nábytek. Stylová skříňka pod umyvadlem poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň zakryje sifon. Při výběru nábytku buďte důslední a vyberte si materiál, který po několik dalších let přežije ve vlhkém prostředí bez úhony.

Doplňky a vybavení na jednom místě

Široké spektrum koupelnových doplňků, nábytku a vybavení do koupelny najdete u tradičního prodejce KERA. Teplická firma je na trhu od roku 1991 a nabízí ucelený sortiment zboží, které by v moderní koupelně nemělo chybět. Podívat se na něj můžete v showroomu v Teplicích i na www.eshop-kera-teplice.cz.

Publikováno: 13. 04. 2017

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: koupelnové doplňky | útulná koupelna