Skvělé tipy

Jak udělat koupelnu ještě útulnější?

Pokud jste v rámci procesu zútulňování domácností zapomněli na koupelnu, měli byste to urychleně napravit a postarat se o to, abyste se v ní cítili příjemně. Přestože v ní možná netrávíte tolik času jako v ostatních místnostech, zaslouží si vaši pozornost. Celkový dojem nevytváří jen sanitární keramika, obklady a dlažba, ale také další vybavení a koupelnové doplňky. Na druhou stranu platí, že méně je někdy více. Především pak v souvislosti s panelákovou či jinou koupelnou, ve které není místa nazbyt.

Zakládejte si na detailech

Vhodně zvolené koupelnové doplňky změní prostředí koupelny k nepoznání. Skvěle vám poslouží i v případě, kdy budete chtít odvést pozornost od určitých nedostatků. Při výběru však berte zřetel na stávající zařízení a velikost koupelny – některé doplňky jsou univerzální a hodí se téměř kamkoliv, jiné vypadají dobře jen v kombinaci s dalšími prvky.

Nabídka koupelnových doplňků je neuvěřitelně pestrá a zahrnuje drobnosti, jako jsou stylové zásobníky na mýdlo, kalíšky na zubní kartáčky a různé držáky na hygienické potřeby. Z nápadnějších doplňků stojí za zmínku předložky před vanu či sprchu.

Koupelnové doplňky nejsou drahé a pořídíte-li si několik barevně odlišných setů, můžete je měnit podle nálady. Během pár minut tak vykouzlíte úplně jiný interiér!

Nábytek nesmí chybět

Koupelna není skladiště, ale některé věci byste v ní chtěli mít po ruce. A aby se nemusely povalovat na pračce či jiném exponovaném místě, pořídíte si na ně koupelnový nábytek. Stylová skříňka pod umyvadlem poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň zakryje sifon.

Při výběru nábytku buďte důslední a vyberte si materiál, který po několik dalších let přežije ve vlhkém prostředí bez úhony.

Doplňky a vybavení na jednom místě

Široké spektrum koupelnových doplňků, nábytku a vybavení do koupelny najdete u tradičního prodejce KERA. Teplická firma je na trhu od roku 1991 a nabízí ucelený sortiment zboží, které by v moderní koupelně nemělo chybět. Podívat se na něj můžete v showroomu v Teplicích i na www.eshop-kera-teplice.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.