Interiér

Víme, na co jste zapomněli při výběru nových dveří!

Patříte k milovníkům bydlení, kteří věnují pozornost každému detailu? Trávíte celé hodiny výběrem obkladů, koberců, svítidel a dekorací, ale stále máte dojem, že vašemu bydlení k dokonalosti něco chybí? A jak jsou na tom vaše dveře? Pořídili jste si nové a to jak jak interiérové, tak vstupní, ale připadá vám, že na produktových fotografiích v katalogu vypadaly o něco lépe? Nasaďte si brýle a popadněte lupu – prozkoumejte je ještě jednou a hledejte rozdíly. Patrně jich nebude o moc víc než… jeden jediný! Jestlipak jste nezapomněli na prvek, kterého se každý den dotknete nejméně stokrát?

Nebudeme vás dlouho napínat, celkový dojem z nových dveří umocní vhodně zvolené dveřní kování. Pravdou je, že právě tento prvek většina z nás zanedbává a snažíme se na něm ušetřit. V praxi nejsou výjimkou jinak krásné interiérové dveře s plastovou klikou či kováním, kterého si všimnete opravdu jen tehdy, když dveře otvíráte. Řešení je naštěstí prosté a jednoduché. Chopte se šroubováku a ukažte starému kování, že u vás doma pro něj není místo. Ještě předtím však nezapomeňte vybrat takové, které zaujme jeho místo.

Vaše nové kování musí splňovat hned několik důležitých kritérií. Mělo by kombinovat pořádnou porci stylového designu, nadčasovost a samozřejmě i kvalitu. Přesně takové je kování Cobra – od společnosti, která se na sortiment specializuje více než dvacet let a nabízí opravdu široký sortiment interiérového, bezpečnostního, ale také okenního kování a další související příslušenství. V nabídce nechybí výrobky světových značek, ani kování z dílen českých výrobců. Pro fajnšmekry, kteří se spokojí jen s tím nejlepším, je připraveno kování Tupai a Marini, ale ani v případě ostatních produktů nešlápnete vedle.

Výběr je otázkou vašeho vkusu, ale přesto si neodpustíme jeden tip. Nepřehlédněte rozetové kování, které se skládá ze dvou oddělených částí, tedy samostatné kliky a otvoru na klíč. Jde o trendy záležitost, která se v posledních letech těší obrovské popularitě a bytoví designéři na ni nedají dopustit. Moderní řešení propůjčí dveřím úplně jiný charakter a vzbudí pozornost všech vašich návštěvníků. Cobra design nabízí rozetové kování v mnoha tvarových provedeních (kulatý i hranatý design) a rozličných povrchových úpravách.

Tak na co ještě čekáte? Vyberte si dveřní kování, které bude vaše bydlení reprezentovat!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.