Energie

Olejový radiátor – efektivní teplo s dlouhou výdrží

Rádi byste si do Vaší domácnosti pořídili nějaký přímotop, ale váháte jaký? To vždy záleží na tom, jaké od něj máte požadavky. Velmi efektivním druhem přímotopů je jistě olejový radiátor.

Velmi dobrou vlastností olejového radiátoru je jeho vzhled. Na první pohled totiž vypadá jako klasický radiátor. Tento druh radiátorů má však několik výhod, díky kterým se stává stále oblíbenějším. O jaké výhody se jedná?

  • Velká tepelná setrvačnost – i když radiátor vypnete, teplo vydrží ještě velmi dlouho potom. Zahřátému oleji totiž nějakou dobu trvá, než se zase ochladí.
  • Snadná manipulace – olejový radiátor je většinou vybaven kolečky, takže ho můžete snadno přemístit tam, kde ho zrovna potřebujete.
  • Není potřeba téměř žádná údržba
  • Velmi dlouhá životnost

Jestliže se rozhodnete pro koupi olejového radiátoru, jistě nebudete litovat. Jeho pozitivní vlastnosti Vás určitě mile překvapí. Velmi důležité je ale také vědět, kde vybírat, abyste nezaplatili příliš vysokou cenu. Právě proto Vám přinášíme internetový obchod, kde najdete nejen olejové radiátory, ale například také klimatizace do bytu, čističky vzduchu, digestoře a mnoho dalších druhů zboží za velmi příznivé ceny. Dokonce Vám garantujeme u všech nabízených modelů nejnižší ceny.

Pro správný výběr olejového radiátoru je důležitá hlavně velikost místnosti, kterou chcete vytápět. Tyto radiátory se totiž liší velikostí a tím i výkonem, kterým mohou celou místnost vytápět. Pokud chcete radiátor využívat ve více místnostech, což je díky snadné manipulaci samozřejmě možné, ideálním řešením je vybírat podle místnosti, která je středně velká, či podle průměru velikostí všech místností.

Neváhejte vybírat olejové radiátory i další druhy přímotopů či vzduchotechniky a těšte se na opravdu velmi výkonná zařízení.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.