Pro děti

V dětském pokoji by neměl chybět pěnový koberec

Zařizujete dětský pokoj pro nejmladšího člena rodiny, který se na světě teprve rozkoukává, ale je dostatečně velký na to, aby už nemuset trávit celé dny v postýlce? Pak pro vás máme tip na funkční hrací plochu, kterou si dítě zamiluje. Fakt, že podlahu v dětském pokoji kryje studená plovoucí podlaha nebo tenčí koberec ještě neznamená, že budete krytinu nahradit. Hrací plochu totiž vykouzlíte takřka lusknutím prstu, respektive spojením několika dílů pěnového puzzle.

Pěnové puzzle Malý génius se skládá z několik dílů, které do sebe pasují a lze je libovolně přidávat či ubírat. Je k mání v několika variantách, které se liší tloušťkou. Jde o český výrobek, který je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu a chlubí se skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Studenou podlahu okamžitě promění na měkký hrací koberec, který je navíc velmi příjemný na dotek.

Další výhodou koberce z pěnového puzzle je nízká hmotnost, barevná stálost a omyvatelnost. Materiál je nenasákavý a hravě ustojí i časté nehody, kdy na něj dítě vylije nápoj nebo jinou kapalinu. Puzzle je také velmi skladné a jakmile začne v pokoji překážet, stačí rozpojit jednotlivé díly a schovat je někam do ústraní.

Výrobek můžete zakoupit v e-shopu www.maly-genius.cz a to v různých rozměrových variantách. Dokoupit lze i zakončovací díly a lákavou alternativou jsou pěnové puzzle se siluetami zvířat, základními tvary nebo písmeny.

Za pozornost stojí i pěnové 3D puzzle pro nejmenší, které je ideální prostředkem pro rozvoj prostorového a logického myšlení, kreativity a dětského intelektu. Se sestavenými hračkami si dítě může hrát a v případě parníčku nebo plachetnice dovádět i ve vodě.

S pěnovým puzzle dáte dítěti nejen skvělou hrací plochu, ale také didaktickou hračku, která mu pomůže ke zdravému vývoji. Výrobek je vhodný pro děti již od jejich narození a vyhovuje přísným normám platným v ČR a v EU.

Puzzle pro nejmenší

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.