Luxusní bydlení

Nádherné bydlení v docích

Sníte o luxusním bydlení v Praze s výhledem na Vltavu? Nemůže být nic romantičtějšího, než si užívat dlouhé letní večery na terase a popíjet si svůj oblíbený nápoj. Díky developerskému projektu DOCK, který má na svědomí společnost CRESTYL, si můžete moderní bydlení v Praze dopřát i vy. Bydlení v docích nabízí atraktivní bydlení v klidné lokalitě, které se nachází kousek od centra. Tento developerský projekt nemá v Praze obdoby. Pojďte ho s námi prozkoumat a zjistit, co všechno můžeme od novostaveb očekávat.

Projekt DOCK je rozdělen do čtyř etap a bude nabízet prostory k rezidenčnímu, ale i komerčnímu využití. Ať už se zde rozhodnete pro kancelář či byt, můžete si být jistí, že romantičtější místo v Praze nenajdete. Doky se nachází na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic a veškeré byty jsou koncipovány tak, aby byl zaručen přímý výhled na Vltavu. Bytové jednotky jsou velmi různorodé. Pro ty, kteří jsou single a i v budoucnu chtějí bydlet sami, jsou zde útulné 1+kk. Opakem jsou rozlehlé dvoupodlažní 4+kk o rozloze 100 a  124 m2. Takový prostor je dostatečný i pro rodinu s více dětmi, nemyslíte? Co se parkování týče, bydlení v docích je koncipováno tak, aby měl každý obyvatel vlastní parkovací místo. Vzhledem k obrovskému nedostatku parkovacích míst v Praze je to adekvátní řešení.

Doky se nachází poblíž centra, kam se dostanete autem či metrem. Stanice Palmovka je pouhých pět minut pěší chůze, což zaručuje vysokou dostupnost i pro ty, kteří vlastním vozem nedisponují.  Fotografie a další informace o bydlení v docích si můžete přečíst na webu dock.cz. Tyto novostavby Praha nabízí to, co jinde nenajdete. Na své si přijdou i majitelé lodí, kteří mohou využít přilehlou marinu s komplexní nabídkou servisních služeb. Až se budete zajímat o prodej bytů v Praze, nezapomeňte na developerský projekt DOCK, která má rozhodně co nabídnout.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.