Interiér

Zahřejte se u rodinného krbu

Zima je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že se nemůžeme zaměřit na jeden z nejoblíbenějších způsobů sekundárního vytápění a zároveň velmi atraktivního dekorativního prvku – krbu. Krbové pece se nemusí vracet do módy, nikdy z ní totiž neodešly a jsou populární na celém světě. Máte-li pocit, že vašemu obývacímu pokoji něco chybí, dost možná jde právě o krb. Není nic příjemnějšího, než sálavé teplo a pohled na plápolající plamínky, díky kterým se každý večer promění v nevšední romantický zážitek. Díky obrovské nabídce krbů si i vy můžete vybrat takový, který doplní zbytek interiéru a učiní z něj dokonalé místo pro relaxaci.

Když krb, tak od PALOMINO

Chcete-li do své domácnosti nejen vkusný, ale zároveň vysoce funkční krb, obraťte se na společnost PALOMINO KRBY s.r.o. Ta nabízí krby,krbové pece a veškerou související techniku již od roku 2006. Od té doby na její webové stránky zavítalo více, než 6 milionů návštěvníků. Tisíce z nich využili lákavé nabídky a pořídili si některý z krásných krbů. Prodej krbů však není jedinou aktivitou, kterou se firma zabývá. Toužíte-li po krbu, ale nemáte čas na jeho stavbu či shánění firmy, která to udělá, jste na správném místě. Realizace krbů na klíč je další specializací a je jen na vás, zda si vyberete některý z nabízených modelů či zvolíte unikátní krb na klíč.

Detaily jsou důležité, neopomeňte krbovou mřížku

Krbové mřížky jsou součástí každého krbu. Jsou dost viditelné a nedají se schovat, což je důvod k jejich pečlivému výběru. Toužíte-li po dokonalém krbu, měli byste zvolit mřížku, která působí stejně důstojně, jako sám krb. Ideální jsou mřížky s hustším výpletem, který do určité míry eliminuje pohled do vnitřku komínu. V nabídce internetového obchodu palomino.sk najdete pestrý výběr krbových mřížek, mezi kterými si určitě vyberete tu pravou, která bude vašemu krbu slušet.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.