Zahřejte se u rodinného krbu

Zima je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že se nemůžeme zaměřit na jeden z nejoblíbenějších způsobů sekundárního vytápění a zároveň velmi atraktivního dekorativního prvku – krbu. Krbové pece se nemusí vracet do módy, nikdy z ní totiž neodešly a jsou populární na celém světě. Máte-li pocit, že vašemu obývacímu pokoji něco chybí, dost možná jde právě o krb. Není nic příjemnějšího, než sálavé teplo a pohled na plápolající plamínky, díky kterým se každý večer promění v nevšední romantický zážitek. Díky obrovské nabídce krbů si i vy můžete vybrat takový, který doplní zbytek interiéru a učiní z něj dokonalé místo pro relaxaci.

Když krb, tak od PALOMINO

Chcete-li do své domácnosti nejen vkusný, ale zároveň vysoce funkční krb, obraťte se na společnost PALOMINO KRBY s.r.o. Ta nabízí krby,krbové pece a veškerou související techniku již od roku 2006. Od té doby na její webové stránky zavítalo více, než 6 milionů návštěvníků. Tisíce z nich využili lákavé nabídky a pořídili si některý z krásných krbů. Prodej krbů však není jedinou aktivitou, kterou se firma zabývá. Toužíte-li po krbu, ale nemáte čas na jeho stavbu či shánění firmy, která to udělá, jste na správném místě. Realizace krbů na klíč je další specializací a je jen na vás, zda si vyberete některý z nabízených modelů či zvolíte unikátní krb na klíč.

Detaily jsou důležité, neopomeňte krbovou mřížku

Krbové mřížky jsou součástí každého krbu. Jsou dost viditelné a nedají se schovat, což je důvod k jejich pečlivému výběru. Toužíte-li po dokonalém krbu, měli byste zvolit mřížku, která působí stejně důstojně, jako sám krb. Ideální jsou mřížky s hustším výpletem, který do určité míry eliminuje pohled do vnitřku komínu. V nabídce internetového obchodu palomino.sk najdete pestrý výběr krbových mřížek, mezi kterými si určitě vyberete tu pravou, která bude vašemu krbu slušet.

Publikováno: 29. 06. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: krb | krbová vložka | krbové vložky | krby | krby na míru | realizace krbů