Užijte si hřejivý plamen i „čistý“ a rychlý úklid popela

Romantické večery u krbu a plápolajícího ohně jsou prostě nejlepší. Pokud ale chcete mít bit stále šik a čistý, asi vás bude rozčilovat uklízení vyhaslého popela. Určitě se u toho totiž umažete, a ještě bude prach i saze lítat po celé místnosti. Ovšem jen pokud doma už nemáte připravenou moderní technologii, se kterou se těmto nepříjemnostem vyhnete.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po zmáčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Publikováno: 30. 01. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam