Skvělé tipy

Praktické skladové regály nepatří jen do obchodu

Nedílnou součástí každé prodejny či skladu jsou regály. Slouží k přehlednému uskladnění zboží a měly by odpovídat způsobu využití. Regálový systém samozřejmě přijde vhod i v domácím prostředí – například v garáži, dílně nebo sklepě. V každém případě byste měli při výběru dodržovat určitá kritéria. Na co se zaměřit a jak regály vybrat, se dočtete v následujících řádících.

Jak vybrat prodejní regály?

Sháníte-li regály do obchodu, budete si moct vybrat mezi třemi základními variantami, z nichž každá nabízí trochu jiné využití. Obvykle uprostřed prodejny stojí oboustranné gondolové regály, prodejci širokého spektra zboží zase volí rámové regály a naprosto univerzální jsou regály přístěnné (montují se ke zdi a využití nachází v prodejnách všech velikostí).

Při výběru regálu zohledněte především charakter zboží a materiál regálu. Jiný využijete pro uskladnění stavebního materiálu, jiný pro potraviny apod.

Dalším důležitým parametrem je nosnost, a to zejména v případě uskladnění těžších věcí.

Jak vybrat skladové regály?

Lehké skladové regály obvykle nachází využití jako mezisklad. Klíčovou roli při výběru opět hraje nosnost – zatímco prodejní regály obvykle nezvládnou více než cca 250 kg, paletové regály umožňují skladování těžkých palet s celkovou hmotností několika tisíc kilogramů.

Než si regály do skladu pořídíte, ujasněte si množství zboží, které se chystáte skladovat. Podle toho si nechte postavit regálový systém na míru. A zamyslete se také nad výškou – samozřejmostí by měl být snadný přístup, což v případě vysokých regálů není možné bez pomocné techniky (vysokozdvižného vozíku).

Nechte si poradit od odborníků

Regály s patřičnými certifikacemi najdete v nabídce firmy L.L.TRADE s.r.o., která nabízí kompletní vybavení pro prodejny a sklady. Kvalifikovaní zaměstnanci vám s výběrem vhodného regálu rádi poradí a doporučí optimální řešení. Více na www.l-ltrade.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.