Interiér

Snadná a rychlá změna bydlení

Nudí vás váš současný interiér? Toužíte po změně, ale na rekonstrukci nemáte peníze, čas ani sílu? Pak zkuste pozměnit vaše bydlení méně radikálním, ale přesto účinným způsobem – pomocí koberců. Ač se to nezdá, právě ony dovedou v interiéru udělat hotové zázraky.

Vsaďte na koberce

Zapomeňte ale na ty, které se táhnou ode zdi ke zdi. Sortiment je dnes hodně široký, takže je rozhodně z čeho vybírat. Velké popularitě se těší hlavně levné kusové koberce, které prakticky vytlačily ty celoplošné. To se jim povedlo nejen díky nízké ceně, ale také snadné údržbě – lehce se čistí a hodí se tak i do frekventovaných místností. Potěší vás také neuvěřitelnou variabilitou, když vás totiž na jednom místě omrzí, můžete je jednoduše sbalit a přemístit na jiné. Kusové koberce jsou nejen příjemné na dotek, doplňují studený podklad a dodávají prostoru nový rozměr, ale fungují také jako zajímavá dekorace. Hýří nejrůznějšími vzory, designy a barvami, díky čemuž na sebe strhnou veškerou pozornost. Zvolíte-li hodně pestré, mějte na paměti, že s takovými se bude hůře pracovat a zakomponovat je do bytu, aby tam fungovaly, bude vyžadovat velkou preciznost.

Nebojte se barev

Daleko snazší to budete mít v případě, že zvolíte jednobarevné kusy, které udělají stejnou parádu, ale potrápí vás mnohem méně. Nechte se inspirovat současnými trendy. Skvěle vypadá červený kulatý koberec – červená je totiž oblíbenou barvou moderních interiérů pro svou smyslnou povahu a energii. Pokud si však na barvu ohně netroufáte, nevadí, klidně můžete volit i méně extravagantní tóny, které připomínají přírodu a uklidňují. Důkazem toho je zelený kusový koberec, který nachází své uplatnění hlavně v odpočinkových prostorách, jako je ložnice či obývací pokoj. Jejich výhodou je, že se snadno kombinují s ostatními barvami, například s bílou, šedou nebo i fialovou. Při výběru se však nenechte unést pouze vzhledem, ale myslete také na další parametry, jako je materiál a kvalita. Hezký koberec, který nic nevydrží, vám radost dělat určitě nebude. Pokuste se tedy všechny aspekty skloubit k vaší maximální spokojenosti!

Štítky

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.