Interiér

Snadná a rychlá změna bydlení

Nudí vás váš současný interiér? Toužíte po změně, ale na rekonstrukci nemáte peníze, čas ani sílu? Pak zkuste pozměnit vaše bydlení méně radikálním, ale přesto účinným způsobem – pomocí koberců. Ač se to nezdá, právě ony dovedou v interiéru udělat hotové zázraky.

Vsaďte na koberce

Zapomeňte ale na ty, které se táhnou ode zdi ke zdi. Sortiment je dnes hodně široký, takže je rozhodně z čeho vybírat. Velké popularitě se těší hlavně levné kusové koberce, které prakticky vytlačily ty celoplošné. To se jim povedlo nejen díky nízké ceně, ale také snadné údržbě – lehce se čistí a hodí se tak i do frekventovaných místností. Potěší vás také neuvěřitelnou variabilitou, když vás totiž na jednom místě omrzí, můžete je jednoduše sbalit a přemístit na jiné. Kusové koberce jsou nejen příjemné na dotek, doplňují studený podklad a dodávají prostoru nový rozměr, ale fungují také jako zajímavá dekorace. Hýří nejrůznějšími vzory, designy a barvami, díky čemuž na sebe strhnou veškerou pozornost. Zvolíte-li hodně pestré, mějte na paměti, že s takovými se bude hůře pracovat a zakomponovat je do bytu, aby tam fungovaly, bude vyžadovat velkou preciznost.

Nebojte se barev

Daleko snazší to budete mít v případě, že zvolíte jednobarevné kusy, které udělají stejnou parádu, ale potrápí vás mnohem méně. Nechte se inspirovat současnými trendy. Skvěle vypadá červený kulatý koberec – červená je totiž oblíbenou barvou moderních interiérů pro svou smyslnou povahu a energii. Pokud si však na barvu ohně netroufáte, nevadí, klidně můžete volit i méně extravagantní tóny, které připomínají přírodu a uklidňují. Důkazem toho je zelený kusový koberec, který nachází své uplatnění hlavně v odpočinkových prostorách, jako je ložnice či obývací pokoj. Jejich výhodou je, že se snadno kombinují s ostatními barvami, například s bílou, šedou nebo i fialovou. Při výběru se však nenechte unést pouze vzhledem, ale myslete také na další parametry, jako je materiál a kvalita. Hezký koberec, který nic nevydrží, vám radost dělat určitě nebude. Pokuste se tedy všechny aspekty skloubit k vaší maximální spokojenosti!

Štítky

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.