Dobrý bytový architekt dokáže proměnit jakýkoliv byt na perfektní domov

Na co byste měli myslet při pořízení nového bydlení? Chcete-li být na nové adrese opravdu spokojení, musíte najít místo, které odpovídá všem vašim požadavkům. Významnou roli hraje občanská vybavenost, dopravní dostupnost, bezpečnost a v neposlední řadě i velikost a dispozice samotného bytu. Rozhodně se nenechte odradit tím, že to uvnitř nevypadá podle vašich představ. Není nic, s čím by se nevypořádal schopný bytový designér či architekt.

Odborník má jiný úhel pohledu

Dobrý bytový architekt dokáže opravdové divy. Poradí si s libovolným půdorysem a byt přizpůsobí tak, abyste se v něm cítili jako doma. Zároveň vám ušetří spoustu peněz tím, že vám doporučí vhodný postup rekonstrukce, vybavení a doplňky. Spoluprací s odborníkem předejdete zbytečným chybám a dosáhnete stoprocentního výsledku. Bytoví designéři vidí vaše bydlení z jiného úhlu pohledu. Mají spoustu zkušeností a dokáží využít prostor na maximum. Váš byt přitom nemusí vypadat stereotypně, jako by z oka vypadl interiéru na katalogové fotografii – architekti vytvoří originální, vkusný, komfortní a plně funkční celek.

Peníze vždy nehrají hlavní roli

Obavy nemusíte mít ani v případě omezeného rozpočtu. Návrhy bytových interiérů vždy podléhají „finančnímu stropu“. V praxi to však neznamená, že byste museli činit kompromisy. Pro skutečného odborníka není menší rozpočet problém. Skvěle může vypadat i uzavřený prostor běžného panelového bytu. Perfektní bydlení na míru není pro privilegované – může ho mít opravdu každý. Úpravami umakartového jádra to teprve začíná. V panelovém bytě lze změnit příčky, vyměnit podlahy a další prvky dle přání majitele. Shrnuto a podtrženo, investice do návrhu bytového interiéru se rozhodně vyplatí. Ve finále ušetříte peníze i čas a výsledek předčí vaše očekávání.

Publikováno: 10. 10. 2016

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: bytový architekt | bytový designér | návrhy interiérů