Interiér

Dobrý bytový architekt dokáže proměnit jakýkoliv byt na perfektní domov

Na co byste měli myslet při pořízení nového bydlení? Chcete-li být na nové adrese opravdu spokojení, musíte najít místo, které odpovídá všem vašim požadavkům. Významnou roli hraje občanská vybavenost, dopravní dostupnost, bezpečnost a v neposlední řadě i velikost a dispozice samotného bytu. Rozhodně se nenechte odradit tím, že to uvnitř nevypadá podle vašich představ. Není nic, s čím by se nevypořádal schopný bytový designér či architekt.

Odborník má jiný úhel pohledu

Dobrý bytový architekt dokáže opravdové divy. Poradí si s libovolným půdorysem a byt přizpůsobí tak, abyste se v něm cítili jako doma. Zároveň vám ušetří spoustu peněz tím, že vám doporučí vhodný postup rekonstrukce, vybavení a doplňky. Spoluprací s odborníkem předejdete zbytečným chybám a dosáhnete stoprocentního výsledku.

Bytoví designéři vidí vaše bydlení z jiného úhlu pohledu. Mají spoustu zkušeností a dokáží využít prostor na maximum. Váš byt přitom nemusí vypadat stereotypně, jako by z oka vypadl interiéru na katalogové fotografii – architekti vytvoří originální, vkusný, komfortní a plně funkční celek.

Peníze vždy nehrají hlavní roli

Obavy nemusíte mít ani v případě omezeného rozpočtu. Návrhy bytových interiérů vždy podléhají „finančnímu stropu“. V praxi to však neznamená, že byste museli činit kompromisy. Pro skutečného odborníka není menší rozpočet problém.

Skvěle může vypadat i uzavřený prostor běžného panelového bytu. Perfektní bydlení na míru není pro privilegované – může ho mít opravdu každý. Úpravami umakartového jádra to teprve začíná. V panelovém bytě lze změnit příčky, vyměnit podlahy a další prvky dle přání majitele.

Shrnuto a podtrženo, investice do návrhu bytového interiéru se rozhodně vyplatí. Ve finále ušetříte peníze i čas a výsledek předčí vaše očekávání.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.