Interiér

Dobrý bytový architekt dokáže proměnit jakýkoliv byt na perfektní domov

Na co byste měli myslet při pořízení nového bydlení? Chcete-li být na nové adrese opravdu spokojení, musíte najít místo, které odpovídá všem vašim požadavkům. Významnou roli hraje občanská vybavenost, dopravní dostupnost, bezpečnost a v neposlední řadě i velikost a dispozice samotného bytu. Rozhodně se nenechte odradit tím, že to uvnitř nevypadá podle vašich představ. Není nic, s čím by se nevypořádal schopný bytový designér či architekt.

Odborník má jiný úhel pohledu

Dobrý bytový architekt dokáže opravdové divy. Poradí si s libovolným půdorysem a byt přizpůsobí tak, abyste se v něm cítili jako doma. Zároveň vám ušetří spoustu peněz tím, že vám doporučí vhodný postup rekonstrukce, vybavení a doplňky. Spoluprací s odborníkem předejdete zbytečným chybám a dosáhnete stoprocentního výsledku.

Bytoví designéři vidí vaše bydlení z jiného úhlu pohledu. Mají spoustu zkušeností a dokáží využít prostor na maximum. Váš byt přitom nemusí vypadat stereotypně, jako by z oka vypadl interiéru na katalogové fotografii – architekti vytvoří originální, vkusný, komfortní a plně funkční celek.

Peníze vždy nehrají hlavní roli

Obavy nemusíte mít ani v případě omezeného rozpočtu. Návrhy bytových interiérů vždy podléhají „finančnímu stropu“. V praxi to však neznamená, že byste museli činit kompromisy. Pro skutečného odborníka není menší rozpočet problém.

Skvěle může vypadat i uzavřený prostor běžného panelového bytu. Perfektní bydlení na míru není pro privilegované – může ho mít opravdu každý. Úpravami umakartového jádra to teprve začíná. V panelovém bytě lze změnit příčky, vyměnit podlahy a další prvky dle přání majitele.

Shrnuto a podtrženo, investice do návrhu bytového interiéru se rozhodně vyplatí. Ve finále ušetříte peníze i čas a výsledek předčí vaše očekávání.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.