Finance

Ušetřete na výdajích za povinné ručení

Vedete si seznam výdajů vaší domácnosti? Nezapomeňte si do něj připsat poplatky za povinné ručení. Tato zákonná pojistka nemine žádného provozovatele motorového vozidla a její výše se odvíjí od druhu pojišťovny. Je zajímavé, že ačkoliv jsou nabídky povinného ručení velmi podobném, cenově se značně odlišují. Pokud jste skeptičtí k nabídkám levnějšího ručení, které se na vás odevšad valí, měli byste zbystřit u nabídky od expresnipojisteni.cz.

Tento portál provozuje společnost Bezvafinance s.r.o. , která má výhodné smlouvy se všemi předními pojišťovnami. Díky tomu je schopna zaručit mnohem výhodnější povinné ručení, než jaké byste si sjednali svépomocí. Průměrně tak můžete ušetřit 1700,- za rok, což pro mnoho domácností není zanedbatelná částka.

Sjednání povinného ručení není těžké, můžete ho vyřídit z pohodlí vašeho domova. Instrukce na webu vás krok po kroku navedou a vy nebudete muset nikam chodit. Zelená karta Vám přijde později poštou. Na webu expresnipojisteni.cz si můžete veškeré nabídky povinného ručení porovnat a zjistit, která nabídka je skutečně nejvýhodnější. Naleznete zde i odpovědi na časté otázky.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.