Skvělé tipy

Jak na přepravu nadrozměrných zásilek? S Easy Logistics je to ‚easy‘

Doprava nadrozměrných zásilek je poměrně delikátní záležitost. Náročnou akci není snadné naplánovat, a proto by se měla odehrávat v režii zkušených profesionálů, kteří nepodcení sebemenší detail. Ať už jednorázově, nebo na pravidelné bázi, se můžete spolehnout na odborníky z Easy Logistics.

S nadrozměrnými zásilkami po ČR i napříč Evropou

Přeprava těžkých zásilek je pro logistickou firmu Easy Logistics takřka každodenní rutinou. Řeší ji v rámci České republiky, ale bohaté zkušenosti má i s dopravou mezinárodní. Hladký průběh zabezpečují jazykově vybavení zaměstnanci dispečinku i úzké vztahy s důležitými zahraničními subjekty, s jejichž asistencí přepravce vyřizuje nezbytné formality včetně povolení.

S Easy Logistics je nadměrná přeprava snadná a bezpečná. Zájemci se mohou spolehnout na rychlé jednání (k přepravě obvykle dochází do 48 hodin od potvrzení objednávky) i pojištění. Samotné přepravě předchází komplexní plánování a optimalizace trasy.

Přeprava stavebních strojů i zemědělské techniky

V rámci nadrozměrné dopravy je pro Easy Logistics prioritou přeprava stavebních strojů, kterou realizuje na vlastních podvalníkových vozidlech uzpůsobených právě pro tento typ nákladu. Podobně probíhá také přeprava zemědělské techniky. Přepravce disponuje povolením k transportu, a proto je schopen na poptávky reagovat okamžitě.

Nejen v ČR, ale pro další země EU (se specializací na Rakousko, Německo, Itálii, Holandsko, Švýcarsko, Švédsko, Dánsko a Norsko) nabízí Easy Logistics vysoce flexibilní nadrozměrnou kamionovou přepravu včetně zajištění celně deklaračních úkonů.

Pokud se s požadavkem na nadrozměrnou dopravu obrátíte na Easy Logistics, dostane se vám individuálního přístupu a transparentního jednání s důrazem na dodržování domluvených termínů. Více si o službách můžete přečíst na easylogistics.eu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.