Dětský pokoj, který svým dětem budete závidět

Zařizování dětského pokoje patří mezi ty nejpříjemnější fáze zútulňování bydlení a to především proto, že můžeme popustit na uzdě kreativitě. To samozřejmě neznamená, že útulný dětský pokojíček nemůže jít ruku v ruce s moderními trendy. Naopak, i království vašich dětí může být pýchou celé domácnosti – stačí se zaměřit na ten správný nábytek a vybavení. Pro ty z vás, které zařizování dětského pokoje teprve čeká, jsme proto připravili pár tipů, díky kterým vytvoříte opravdový kouzelný pelíšek.

Útulný nebo luxusní pokojíček? Obojí!

Středem naší pozornosti se protentokrát stal internetový obchod s všeříkajícím názvem Kouzelný pelíšek. Nevybrali jsme si ho náhodou, je plný dětského nábytku, doplňků a dalšího zboží, bez kterého se vy a vaše děti rozhodně neobejdete. Dětský nábytek je ošetřen antibakteriálním a antialergickým lakem a v použitých barvách nejsou obsaženy žádné závadné láky. Chcete-li pro své děti vybudovat zdravé a veselé prostředí, jste na správném místě. Na své si jak novopečení rodiče, které čeká vůbec první zařizování dětského pokoje, ale i ti, kteří mají doma odrostlejší děti.

Pro mimina i pro studenty

Maminky zaujme široký výběr dětských postýlek a zejména populární houpací verze. Houpací postýlky využívají důmyslný kyvadlový systém, díky kterému se dítě cítí jako v maminčině bříšku a usíná mnohem spokojeněji. V menších interiérech zase oceníte patrové postele a sektorové sestavy, které jsou k mání v obrovském množství designových a barevných kombinacích. Každý centimetr hrací plochy navíc se přece hodí, nebo ne? Neměli byste však přehlédnout ani bohatou nabídku sestav pro větší děti, kterým už dětské pokoje pro „prťata“ nestačí.

Pokud se vám v e-shopu kouzelnypelisek.cz podaří nakoupit do konce května, dostanete na veškerý nábytek slevu 10 %.

Dětský nábytek

Publikováno: 15. 05. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dětské pokoje | dětský pokoj | luxusní dětský pokoj | moderní dětský pokoj