Pro děti

Jak zařídit dětský pokoj snů

Zařídit dětem pokojíček může být někdy pěkně tvrdý oříšek. Ať už právě připravujete království pro malou princeznu, nebo pokoj pro kluka, co miluje závodní auta a komiksy, nesmíte hlavně opomíjet praktickou i bezpečnostní stránku místnosti. Mrkněte na několik tipů, jak se s celou situací hravě popasovat.

Ujasněte si, s čím vlastně pracujete

Ještě předtím, než se do čehokoliv pustíte, ujasněte si ty nejdůležitější body. Do této kategorie patří finanční rozpočet, velikost místnosti, počet dětí, jež budou pokoj ve výsledku obývat, a v neposlední řadě i jejich věk, protože ten je v tomto případě klíčový. Je totiž velký rozdíl, jestli zařizujete pokojíček dětem, které mají okolo jedenácti let, nebo pro pětiletou slečnu.
Nejprve se zaměřte na podlahu, kde by měl mít potomek svůj hrací koutek. Jestliže celou místnost pokrývají parkety, alespoň malou část přizpůsobte tak, aby byla měkká a dítě nestudila. Pro kluky se perfektně hodí dětský koberec silnice a naopak dívky ocení motivy růžové či fialové. Dále je na řadě nábytek, jenž by měl být dostatečně pevně ukotven, aby nedošlo k jeho převrhnutí. Bezpečnější je též volit zaoblené hrany.

Zdravý spánek na prvním místě

Až vyberete skříně a police, co pojmou všechno oblečení a hračky, přichází na řadu kvalitní postel. Opravdu se vyplatí si raději připlatit, protože kvalitní spánek potřebují všichni bez rozdílu věku. S tím se pojí mimo jiné nákup lůžkovin, jako jsou dětské prostěradlo nebo dětské deky. Volte lehké přírodní materiály, v nichž se bude potomek cítit jako v bavlnce.
Dodavatelem kvalitního vybavení nejen pro dětské pokojíčky, ale i pro celou domácnost je firma Vesna. Na jediném místě tak můžete zakoupit vše od bytového textilu až po podlahové krytiny. Pokud je vaše dítko už dostatečně velké, neváhejte jej do celého procesu zapojit, aby si samo mohlo říct, co přesně se mu líbí a co naopak ne. Na zboží se lze mrknou v eshopu nebo rovnou navštivte kamennou prodejnu v blízkosti svého bydliště.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.